23:14
B. Fruhvirtová skrečovala po třech gemech

Pouze 15 minut trvala premiéra Brendy Fruhvirtové (106.) v hlavní soutěži US Open. Česká teenagerka, kterou dlouhodobě trápí zdravotní problémy, skrečovala za stavu 1:2 v prvním setu americké kvalifikantce Varvaře Lepchenkové (199.).

21:12
Macháč ve třech setech porazil Fogniniho

Úspěšný vstup do US Open hlásí rovněž Tomáš Macháč (39.). V prvním kole amerického grandslamu si český tenista poradil hladce ve třech setech s Italem Fabiem Fogninim (71.), kterého porazil za pouhých 107 minut 7:5, 6:1, 6:3.

20:02
Bartoň navázal na úspěšnou kvalifikace

Hynek Bartoň (488.) na challengeru v portugalském Portu dokázal navázat na úspěšnou kvalifikaci. V úvodním kole si český tenista poradil za pouhých 65 minut s Ivanem Gachovem (298.), jehož deklasoval dvakrát 6:2.

19:35
Paulson skolil nasazenou dvojku

Andrew Paulson (378.) na challengeru v italském Comu dokázal vyzrát na nasazenou dvojku Stefana Napolitana (135.) a vybojoval postup do osmifinále. Český tenista si s domácím hráčem porazil za dvě hodiny a 44 minut po setech 7:6(4), 4:6, 6:3.

19:23
Menšík si vyšlápl na favorita, vyřadil Augera-Aliassimeho

Jakub Menšík (65.) dal v úvodním kole US Open vzpomenout na svou úžasnou loňskou pouť až do třetího kola, byť tentokrát čelil soupeři ze širší světové špičky! Český tenista si v úterý poradil se světovou devatenáctkou Felixem Augerem-Aliassimem, kterého porazil za 124 minut po setech 6:2, 6:4, 6:2.

19:03
Veselý prohrál počtvrté v řadě

Jiří Veselý (278.) končí na challengeru na Mallorce v úvodním kole. Čtvrtou porážku v řadě utrpěl od druhého nasazeného Yannicka Hanfmanna (96.), jemuž podlehl dvakrát 4:6.

18:59
Muchová úspěšně vstoupila do US Open

Karolína Muchová (52.) má za sebou úspěšný vstup do letošního US Open. Na newyorském grandslamu se české tenistce povedlo v úvodním kole vyhrát za 99 minut po setech 6:3 a 7:5 nad domácí Katie Volynetsovou (57.).

14:01
Forejtek vyřadil prvního nasazeného!

Jonáš Forejtek (328.) na challengeru v portugalském Portu zapsal v úvodním kole hodně cenný skalp! Los se s ním nemazlil a vyfasoval prvního nasazeného Oriola Rocu Batallu (156.), kterému však vystavil trochu nečekanou stopku. Český tenista v utkání, které trvalo 156 minut, zvítězil 6:2, 4:6, 7:5.

02:17
Krejčíková je ve 2. kole US Open

Barbora Krejčíková (8.) nechala na US Open zapomenout na loňskou úvodní porážku a tentokrát první kolo v roli favoritky zvládla. Španělskou kvalifikantku Marinu Bassolsovou (114.) porazila za hodinu a 34 minut po setech 7:6(3) a 6:2. Wimbledonská šampionka měla pomalejší rozjezd. Po většinu první sady dotahovala, v klíčovém tiebreaku ale zachovala chladnou hlavu a urvala ho na svou stranu. Druhé dějství už bylo o poznání jednoznačnější. Rodačka z Ivančic v něm na kurtu dominovala, soupeřce nepovolila ani jeden brejkbol.