23:59
Nosková ve čtyřhře neuspěla

Linda Nosková a Diana Šnajderová nenavázaly na deblové semifinále z nedávné tisícovky v Cincinnati. Mladá dvojice prohrála v úvodním kole čtyřhry na US Open s Britkou Harriet Dartovou a Francouzkou Diane Parryovou poměrem 6:3, 3:6 a 6:7(6). Nosková se Šnajderovou nevyužily ve třetím setu mečbol za stavu 5:2 a 40-30, v zápasovém supertiebreaku promarnily náskok 4:0.

22:19
Bouzková prohrála bitvu se Samsonovovou

Marie Bouzková (45.) byla ve druhém kole US Open velmi blízko skalpu světové šestnáctky Ljudmily Samsonovové. Proti ruské favoritce vedla už 6:3 a 5:2, utkání ale nedopodávala a nakonec prohrála po bezmála třech hodinách 6:3, 6:7(1) a 3:6. Samsonovová byla v utkání aktivnější tenistkou, když nastřílela 54 vítězných míčů a spáchala 56 nevynucených chyb. Bouzková zapsala 19 winnerů a 18 hrubek.

21:51
Rybakinová odstoupila z US Open

Hvězdná Jelena Rybakinová (4.) měla ve čtvrtek odehrát druhé kolo na US Open, z turnaje se ale rozhodla kvůli nespecifikovaným zdravotním problémům odstoupit. Její soupeřka Jessika Ponchetová (143.) tak postoupila bez boje do třetího kola.

20:06
Sisková zvládla premiéru

Anna Sisková si při svém debutu v hlavní soutěži US Open připsala cenný postup. Po boku Britky Lumsdenové porazila čínsko-rumunský pár Kuo, Niculescová za dvě hodiny a 33 minut po setech 3:6, 7:5 a 7:5. V dalším kole amerického grandslamu narazí na domácí dvojici Keninová, Matteková-Sandsová.

19:49
Plíšková odehrála jen tři výměny

Tři výměny a dost. Karolína Plíšková (44.) skrečovala kvůli zranění kotníku 2. kolo US Open už v prvním gemu. Do další fáze amerického grandslamu tak postupuje Italka Jasmine Paoliniová (5.), která se může těšit na Kazachstánku Julii Putincevovou (32.).

19:23
Macháč prolétl do třetího kola

Tomáš Macháč (39.) zvládl na US Open druhé kolo dvouhry. Na stadionu Louise Armstronga porazil domácího Sebastiana Kordu (16.), a to za dvě hodiny a pět minut po setech 6:4, 6:2 a 6:4. Korda si vypracoval v prvním i třetím setu výhodu brejku, vedení ale ani jednou nedotáhl do vítězného konce. Nutno dodat, že floridský rodák v zápase bojoval se zraněním pravé ruky a hned několikrát byl ošetřován. Macháč ve třetí rundě amerického grandslamu vyzve vítěze souboje mezi Davidem Goffinem (78.) a Adrianem Mannarinem (42.)

14:19
Paulson uhrál jen tři hry

Andrew Paulson (378.) se loučí s challengerem v italském Comu v osmifinále. Ač byl výrazným favoritem zápasu proti Valeriovi Aboianovi (415.), tak se mu vůbec nedařilo. S argentinským hráčem prohrál za pouhých 69 minut po setech 2:6, 1:6.

13:09
Bartoň dohrál v Portu v osmifinále

Český kvalifikant Hynek Bartoň (488.) se loučí s challengerem v portugalském Portu v osmifinále. Nad jeho síly byl Španěl Nikolas Sanchez Izquierdo (331.), se kterým prohrál za hodinu a 25 minut po setech 3:6, 4:6.

12:14
Barnat s Dudou do semifinále neprošli

Jiří Barnat a Filip Duda končí na challengeru v italském Comu ve čtvrtfinále. České duo prohrálo se čtvrtými nasazenými Filipem Bergevim a Mickem Veldheerem 4:6, 3:6.

02:04
Bouzková postupuje ve čtyřhře

Marie Bouzková a Sara Sorribesová Tormová zvládly první kolo čtyřhry na US Open. Česko-španělská dvojice udolala Američanky Ashlyn Kruegerovou a Sloane Stephensovou po obratu 5:7, 6:2 a 6:4, přestože prohrávala už 5:7 a 0:2. O svém vítězství rozhodly Bouzková a Sorribesová Tormová brejkem v páté hře třetího dějství. V dalším kole je čekají Kamilla Rachimovová a Aljaksandra Sasnovičová.