14:28
Ševčíková slaví premiérový singlový titul

Polský Krakov byl v neděli na tamním turnaji ITF svědkem českého finálového derby. Šestadvacetiletá Linda Ševčíková (867.) dokázala v souboji o titul udolat po třech hodinách a šesti minutách kvalifikantku Karolínu Vlčkovou (1195.), kterou porazila 6:3, 2:6, 6:4. Pro Ševčíkovou se jedná o její první singlový titul v kariéře.

14:23
Vrbenský padl po více než třech hodinách

Čtyřiadvacetiletý Michael Vrbenský (278.) svůj třetí titul v této sezoně a dvanáctý celkově nevybojoval. český tenista, jenž plnil v polské Poznani roli prvního nasazeného, prohrál finálovou bitvu s domácím Danielem Michalskim (432.) za tři hodiny a sedm minut po setech 7:5, 4:6, 4:6.

12:13
Šampionkou v Přerově se stala Němka Akugueová

Šestá nasazená Noma Nohaová Akugueová (211.) vyhrála na turnaji ITF v Přerově svůj největší titul kariéry. Semifinálová přemožitelka Anety Kučmové ve finále porazila za necelé dvě hodiny Kristinu Dmitrukovou (475.) 6:2, 3:6, 6:1 a ve světovém žebříčku se vyhoupne do druhé stovky světa.

09:30
Michelsen ve finále uhrál jen tři hry

Nečekané selhání předvedl ve finále ve Winston-Salemu domácí Alex Michelsen (52.). V souboji s Italem Lorenzem Sonegem (58.) se mu nepovedlo navázat na předchozí výkony a utrpěl debakl 0:6, 3:6.

09:26
Haddad Maiová neudržela vedení a titul nezískala

Nasazená jednička Beatriz Haddad Maiová (23.) na turnaji WTA v Clevelandu titul nevybojovala. Ve finále nečekaně prohrála s McCartney Kesslerovou (98.), proti které neudržela vedení 1:0 na sety ani 3:1 ve třetím dějství. S Američankou padla po 127 minutách 6:1, 1:6, 5:7.

08:22
Nosková vyhrála svůj první titul!

Česká tenistka Linda Nosková (35.) na třetí pokus konečně dosáhla na vysněný titul z okruhu WTA! Na pětistovce v mexickém Monterrey se šesté nasazené povedlo oplatit nedávnou porážku Novozélanďance Lulu Sunové (57.), kterou za necelé dvě hodiny porazila 7:6(6), 6:4 a neztratila set ani v pátém utkání v generálce na US Open.