20:32
Kučmová si došla pro osmou trofej ze čtyřhry

Aneta Kučmová v sobotu večer oslavila osmý titul ze čtyřhry. Česká tenistka, která v žebříčku deblu byla už ve třetí stovce žebříčku, společně se Slovinkou Radišičovou ve finále turnaje nižší kategorie v německém Horbu udolaly pár Charajevová, Naitová po setech 6:4, 6:7(3), 10:2. Kučmová se svou deblovou parťačkou získaly první set, v polovině druhého dějství bylo utkání přerušeno kvůli dešti. Druhé nasazené po návratu na kurt sadu nakonec prohrály, supertiebreak však jednoznačně patřil favoritkám.

17:55
LOH: Zápasy se dnes uskuteční jen pod střechou

První olympijský den v Paříži toho příliš nenabídne. Před šestou hodinou večerní bylo oficiálně rozhodnuto o odložení všech zápasů, které se měly odehrát na kurtech bez zatahovací střechy. O své sobotní utkání tak přišlo všech pět Čechů, včetně Karolíny Muchové, která si dnes nezahraje ani dvouhru.

17:45
Macháč a deblistky budou hrát až v neděli

Do sobotního olympijského programu nezasáhnou ani další tři Češi. Až v neděli se do hry dostane singlista Tomáš Macháč, stejně to mají deblistky Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou. Už dříve bylo rozhodnuto o odložení deblového utkání Karolíny Muchové s Lindou Noskovou.

17:36
Brunclík s Filipem dobyli debl v Popradu

Petr Brunclík s Jakubem Filipem ovládli deblový turnaj ve slovenském Popradu. Na tamní patnáctce zvládli i finálový zápas proti domácí dvojici Karol, Láník, kterou přehráli po sadách dvakrát 6:4. Čeští mladí tenisté dosáhli na premiérový titul na mezinárodní úrovni dospělých.

16:39
Muchová s Noskovou dnes čtyřhru vynechají

Karolína Muchová s Lindou Noskovou dnes do deblové soutěže na olympijských hrách nenastoupí. Paříž stále trápí déšť, který už během sobotního odpoledne donutil organizátory k odložení několika zápasů. Mezi nimi je právě i čtyřhra Češek proti páru Alexandrovová, Vesninová.

16:32
Slavíková na druhý titul nedosáhla

Emma Slavíková si na druhou deblovou trofej musí počkat. V sobotním finále turnaje nižší kategorie ve slovinské Brežici společně se spoluhráčkou Victorií Borodulinovou nestačily na dvojici Novaková, Zaarová po setech dvakrát 2:6.

15:07
Štruplová po vítězném derby postoupila do finále

Julie Štruplová (290.) si premiérově od loňského prosince zahraje finále dvouhry. Devatenáctiletá Češka uspěla až ve čtvrtém letošním semifinále, na turnaji nižší kategorie v německém Horbu přehrála krajanku Anetu Kučmovou (360.) po sadách 6:3, 7:6(5). Štruplová ve druhém setu prohrávala už 1:4, dvakrát na returnu odvracela konec setu. V tiebreaku získala čtyři minibrejky, díky čemuž se může těšit na nedělní finále.

12:45
Ševčíková si o titul nezahraje

Na turnaji ITF ve slovinské Brežici nenašla Linda Ševčíková (946.) recept na favorizovanou soupeřku. S Brazilkou Gabrielou Ceovou (523.) prohrála dvakrát 3:6.

12:45
Valdmannová se do finále nepodívá

Vendula Valdmannová (1048.) na turnaji ITF v Monastiru na své předchozí výkony nenavázala. V semifinále prohrála s Ksenií Efremovovou (1106.) z Francie 0:6, 5:7.

10:26
Filip prošel do finále bez boje

Jakub Filip (1119.) si na turnaji ITF v Popradu zahraje finále. Prošel do něj bez boje, jeho semifinálový soupeř Gergely Madarasz (870.) se totiž před zápasem odhlásil.