20:44
Murray s Pavláskem neudrželi vedení

Nasazené jedničky Jamie Murray a Adam Pavlásek dohráli v rakouském Kitzbühelu ve čtvrtfinále. Britsko-česká dvojice prohrála za necelé dvě hodiny s Alexanderem Erlerem a Andreasem Miesem 7:5, 6:7(7), 9:11.

19:46
Menšík prolétl do semifinále!

Jakub Menšík (81.) na turnaji ATP v chorvatském Umagu potvrdil roli favorita a postoupil do svého druhého letošního semifinále na nejvyšším okruhu! Tchajwance Ťün-sin Cenga (159.) obdaroval v prvním setu kanárem, a přestože ve druhém dějství přišel o výhodu brejku, tak se mu povedlo prorazit ještě jednou servis soupeře v sedmé hře a zápas pak dopodávat k výsledku 6:0, 6:4.

18:41
Rybakinová v Paříži startovat nebude

Světová čtyřka Jelena Rybakinová neodcestuje na letošní olympijské hry do Paříže. Kazachstánská tenistka sice už byla nalosována do soutěží ve dvouhře a smíšené čtyřhře s Alexandrem Bublikem, ale nakonec se z obou turnajů odhlásila. Prozatím není jisté, jaký je důvod tohoto odhlášení, je však pravdou, že po celou sezonu Rybakinovou trápí nejrůznější nemoci, kvůli nimž vynechala už několik turnajů.

18:38
Murray nenastoupí do olympijské dvouhry

Andy Murray se rozhodl, že na svém posledním turnaji kariéry nebude hrát dvouhru. Na olympiádě v Paříži se necítí dostatečně silný na to, aby absolvoval vedle deblu i singl a raději se bude soustředit na turnaj ve čtyřhře, ve které nastoupí po boku Dana Evanse.

17:30
Šafářová s Mattekovou-Sandsovou postoupily do finále

Lucie Šafářová a Bethanie Matteková-Sandsová vybojovaly postup do finále pražského turnaje WTA! Česko-americká dvojice porazila nasazené čtyřky Camillu Rosatellovou a Kimberley Zimmermannovou za pouhých 61 minut dvakrát 6:2.

16:13
Nosková po téměř třech hodinách padla

Dramatické semifinále Livesport Prague Open mezi Lindou Noskovou (27.) a Magdou Linetteovou (48.) se protáhlo na téměř tři hodiny. Česká tenistka dokonce odvrátila šest mečbolů a třetí set dotáhla až do tiebreaku, s polskou soupeřkou však nakonec prohrála 3:6, 6:3, 6:7(2).

12:55
Samson v semifinále skrečovala

Laura Samson (634.) nedohrála své premiérové semifinále na elitním okruhu. Šestnáctiletá Češka získala na Livesport Prague Open první set proti Magdaleně Frechové (57.), od začátku toho druhého ale na svou polskou soupeřku především kvůli zdravotním problémům s levým stehnem nestačila. Za stavu 6:3, 0:6 a 2:4 se rozhodla v utkání nepokračovat.

12:34
Bartoň a Veselý jsou v semifinále

Hynek Bartoň a Jiří Veselý zvládli i druhé deblové utkání na antukovém challengeru ve finském Tampere. České duo porazilo ve čtvrtfinále nejvýše nasazenou korejsko-americkou dvojici Ji-sung Nam, Hunter Reese 6:3 a 7:6(8).