19:22
Vocel se k další trofeji neprokousal

Matěj Vocel, jenž během kariéry vybojoval už 14 deblových trofejí, si na na další zářez na pažbě bude muset počkat. Český tenista a Švýcar Jakub Paul neuspěli ve finále turnaje ITF v bosenském Kiseljaku, kde prohráli s Japonci Kokim Macudou a Riem Nogučim 6:2, 6:7(5), 9:11.

18:19
Macháč trápil Medveděva tři a půl hodiny

Tomáš Macháč (34.) ve třetím kole Roland Garros předvedl srdnatý výkon proti favorizované světové pětce Daniilovi Medveděvovi. Přestože český tenista nakonec nedokázal zápas strhnout na svou stranu, padl až po velkém boji a třech a půl hodinách 6:7(4), 5:7, 6:1, 4:6.

16:40
Kučmová vybojovala titul v Klagenfurtu

Aneta Kučmová a Slovinka Nika Radišičová vybojovaly titul na turnaji ITF W35 v rakouském Klagenfurtu. Finále, které se mělo hrát už v pátek, ale počasí to nedovolilo, si Kučmová s Radišičovou podmanily po vítězství 6:3, 7:5 nad Kaylah McPheeovou a Ninou Vargovou.

15:37
Apltauer s Černým padli ve finále

Filip Apltauer s Matyášem Černým, který dopoledne vybojoval postup do finále singlu, neuspěli v sobotním finále čtyřhry. Nad jejich síly byli Miloš Karol a Tim Ruehl, se kterými prohráli 0:6, 6:7(2).

15:31
Hindová s Laboutkovou získaly titul

Denisa Hindová a Aneta Laboutková vyhrály turnaj ITF v chorvatském Bolu. České tenistky v sobotním finále porazily za 80 minut Marii Mettrauxovou ze Švýcarska a Stephanii Judith Visscherovou z Nizozemska 6:3, 6:4.

12:53
Palicová je podruhé v sezoně ve finále

Dvacetiletá Barbora Palicová (314.) vybojovala na turnaji ITF ve slovinském Otočci postup do druhého finále v této sezoně. V sobotu dopoledne porazila za necelé dvě hodiny Srbku Lolu Radivojevičovou (320.) po obratu 3:6, 6:3, 6:1.

12:51
Černý postoupil do finále za 41 minut

Bleskové utkání má za sebou v maďarské Gyule Matyáš Černý (1289.). Domácího Gergelyho Madarasze (911.) přejel za pouhých 41 minut 6:2, 6:1 a zahraje si své první finále na okruhu ITF!