17:42
Detiuc postupuje v pařížském deblu

Anastasia Detiuc podruhé v kariéře postoupila do druhého kola čtyřhry na grandslamovém turnaji. Společně s Aminou Anšbovou se dostaly do hlavní soutěže jako náhradnice a povedlo se jim porazit Rumunku Anu Bogdanovou a Jaqueline Cristianovou za hodinu a 50 minut po setech 7:6(4), 6:2.

16:41
Siniaková s Gauffovou postupují

Kateřina Siniaková, jež se pro Roland Garros spojila s elitní singlistkou Coco Gauffovou, slaví postup do druhého kola čtyřhry. V úvodním kole dokázaly páté nasazené deklasovat za 57 minut Annu Danilinovou a I-fan Sü 6:3, 6:0.

16:24
Krejčíková v derby přešla přes Noskovou

Barbora Krejčíková a Laura Siegemundovou otočily zápas druhého kola čtyřhry na Roland Garros a slaví postup do osmifinále. Čtvrté nasazené si poradily s Lindou Noskovou a Slovenkou Terezou Mihalíkovou, které porazily 3:6, 6:2, 6:2.

15:21
Macháč s Čangem zvládli nasazené soupeře

Turnaj ve čtyřhře v neděli rozehráli Tomáš Macháč a Číňan Č'-čen Čang, kteří se dokázali popasovat s turnajovými dvanáctkami a prošli do druhého kola. V souboji s Andreasem Miesem a Nealem Skupskim sice Macháč s Čangem prohráli první set, ale od druhého dějství byli lepšími hráči na dvorci a za necelé dvě hodiny zvítězili 4:6, 6:4, 6:3.

15:18
Bouzková vstoupila do deblu vítězně

Marie Bouzková a Sara Sorribesová Tormová uspěly v úvodním kole čtyřhry na Roland Garros. Utkání proti Marii Lourdes Carleové a Diane Parryové, které bylo několikrát odložené, dokázala česko-španělská dvojice vyhrát 6:4, 6:2 po hned čtyřech úspěších na returnu.

12:37
Vondroušová je podruhé v kariéře ve čtvrtfinále RG

Markéta Vondroušová postoupila zkraje nedělního programu do čtvrtfinále Roland Garros! Rozjetou srbskou kvalifikantku Olgu Danilovičovou, která v předchozích rundách získala skalpy Američanky Collinsové či Chorvatky Vekičové, porazila za hodinu a 20 minut 6:4 a 6:2. V příštím kole narazí turnajová finalistka z roku 2019 na trojnásobnou pařížskou vítězku, obhájkyni titulu a světovou jedničku Polku Igu Šwiatekovou, jež dnes nadělila dva kanáry Rusce Potapovové.

12:05
Šwiateková nadělila dva kanáry!

Světová jednička Iga Šwiateková v osmifinále Roland Garros odehrála prakticky dokonalý zápas. Anastasii Potapovové (41.) povolila pouhých deset fiftýnů a za 41 minut ji deklasovala dvakrát 6:0. Vítězka posledních dvou ročníků Roland Garros se stala první čtvrtfinalistkou turnaje.

11:47
Černý ve svém prvním finále neuspěl

Český tenista Matyáš Černý (1289.) se na turnaji ITF v maďarské Gyule probojoval do svého prvního profesionálního finále. V nedělním klání s domácím Peterem Fajtou (684.) však premiérovou trofej získat nedokázal. V dopoledním klání prohrál za 56 minut po setech 1:6, 2:6.

08:37
Djokovič ustál noční pětisetovou bitvu

Světová jednička Novak Djokovič prožil ve třetím kole Roland Garros skutečně náročnou zkoušku jeho sil. V duelu s Lorenzem Musettim (30.) prohrával 1:2 na sety a souboj se táhnul až takřka do ranních hodin. Srbský tenista skóre nakonec otočil a ve tři hodiny a sedm minut v noci vyhrál nad Italem po čtyřech hodinách a 32 minutách boje 7:5, 6:7(6), 2:6, 6:3, 6:0.