20:35
Nosková s Mihalíkovou postoupily v deblu

Linda Nosková a Slovenka Tereza Mihalíková uspěly v dohrávce zápasu prvního kola čtyřhry a vybojovaly postup. Francouzky Elsu Jacquemotovou a Harmony Tanovou porazily 7:6(1), 6:2.

18:40
Bouzková na světovou jedničku nestačila

Roland Garros končí pro Marii Bouzkovou (42.) ve třetím kole. Česká hráčka, která se poprvé v Paříži prokousala tak daleko, nedokázala najít recept na světovou jedničku Igu Šwiatekovou, se kterou prohrála za hodinu a 35 minut 4:6, 2:6.

18:36
Nouza s Martinezem končí v 1. kole

Petr Nouza a Venezuelan Luis David Martinez se dostali jako náhradníci do hlavní soutěže čtyřhry na Roland Garros, turnaj pro ně však skončil v prvním kole. Nad jejich síly byli desátí nasazení Belgičané Sander Gille a Joran Vliegen, jimž podlehli za dvě hodiny a 16 minut po setech 6:7(6), 6:3, 4:6.

17:59
Kolodziejová se Siskovou postupují v deblu

Miriam Kolodziejová a Anna Sisková si v úvodním kole čtyřhry na Roland Garros připsaly velmi cenný skalp dvou elitních singlistek z Ruska! Češky dokázaly zvítězit v souboji s Jekatěrinou Alexandrovovou a Anastasijí Pavljučenkovovou za 102 minut po setech 6:4, 7:6(6).

17:45
Vondroušová slaví hladké vítězství

Markéta Vondroušová (6.) zvládla na letošním Roland Garros i své třetí vystoupení a postoupila v Paříži do osmifinále. Na zaplněném kurtu Simonne Mathieuové nedala šanci domácí držitelce divoké karty a přemožitelce krajanky Siniakové z předchozího kola Chloé Paquetové (136.). Devětadvacetiletou Francouzku porazila za hodinu a půl 6:1 a 6:3.

15:48
Rubljov se loučí s Roland Garros

Světová šestka Andrej Rubljov končí na Roland Garros překvapivě už ve třetím kole. Ruský tenista nezvládl souboj s Italem Matteem Arnaldim (35.), se kterým pětkrát ztratil podání a prohrál 6:7(6), 2:6, 4:6.

15:42
Palicová prošla ve Slovinsku do semifinále

Barbora Palicová (314.) zvládla páteční čtvrtfinále na turnaji ITF ve slovinském Otočci. Česká tenistka porazila Chorvatku Ivu Primoračovou (478.) za hodinu a půl po setech 6:3, 6:2.

12:23
Hindová končí ve čtvrtfinále

Turnaj v chorvatském Bolu (15 000 USD) skončil pro Denisu Hindovou (535.) ve čtvrtfinále. Jednadvacetiletá Češka v něm nestačila na o rok starší Selinu Dalovou (720.) z Německa. Prohrála s ní za hodinu a 38 minut 2:6 a 3:6.

12:17
Černý znovu vylepšil letošní maximum

Matyáš Černý (1289.) zvládl své premiérové čtvrtfinále v sezoně a postoupil na patnáctitisícovém turnaji ITF v maďarské Gyule bez ztráty setu už do semifinále. Tentokrát zdolal dvaadvacetiletý Čech 6:4 a 6:2 o rok mladšího Slováka Miloše Karola (718.).

11:39
Krejčíková vstoupila do čtyřhry vítězně

Po překvapivém vypadnutí v úvodním kole dvouhry pokračuje Barbora Krejčíková na Roland Garros už pouze v párových disciplínách. Do ženské čtyřhry vstoupila po boku zkušené Němky Laury Siegemundové suverénním vítězstvím 6:4 a 6:0 nad polsko-slovenskou dvojicí Katarzyna Piterová, Anna Karolína Schmiedlová. Byly to přitom turnajové čtyřky, které jako první v utkání přišly o podání a prohrávaly v úvodním setu 2:4. Od tohoto stavu už ale Krejčíková se Siegemundovou nepovolily soupeřkám, které spolu hrály v páru po dlouhých sedmi letech, už ani jeden gem.

11:27
Pavlásek dohrál na Roland Garros v prvním kole

Letošní Roland Garros skončil pro nejlepšího českého deblistu Adama Pavláska hned po prvním utkání. Spolu s Uruguaycem Arielem Beharem doplatili na mimořádně obtížný los, který jim hned pro úvodní kolo přiřkl nasazené trojky Rajeeva Rama ze Spojených států a Joea Salisburyho z Velké Británie. S grandslamovými šampiony prohráli finalisté letošní tisícovky v Madridu 3:6 a 4:6. O výsledku prvního setu rozhodlo ztracené podání z osmého gemu. Ve druhém dějství zvládli Pavlásek s Beharem otočit z 0:2 na 3:2, koncovka ale znovu patřila favoritům.

11:19
Hrazdil sezonní maximum nevylepšil

Jan Hrazdil (1166.) prohrál na patnáctitisícovém turnaji ITF ve slovinském městě Vrhnika i své druhé letošní čtvrtfinále. V souboji devatenáctiletých tenistů podlehl 1:6 a 5:7 Joau Eduardu Schiesslovi (811.) z Brazílie.