22:39
Macháč zvládl tříhodinový pětisetový souboj

Český tenista Tomáš Macháč (34.) zvládl náročný souboj s Argentincem Marianem Navonem (31.) a postoupil do třetího kola Roland Garros! Ve večerním utkání zvítězil za dvě hodiny a 59 minut po setech 6:2, 6:1, 3:6, 1:6, 6:1.

22:16
Nosková nestačila na Beguovou

Linda Nosková (29.) se loučí s dvouhrou na Roland Garros už ve druhém kole. Ve večerním utkání na pařížské antuce nestačila na nebezpečnou Irinu-Camelii Beguovou (127.), se kterou prohrála za 75 minut 4:6, 2:6.

18:51
Bouzková v dohrávce nezaváhala

Ve středu přerušené a odložené utkání druhého kola Roland Garros nenadělalo Marii Bouzkové (42.) příliš obtíží. Ve čtvrtek odpoledne dotáhla duel s Chorvatkou Janou Fettovou (135.) do vítězného konce a po vítězství dvakrát 6:2 postoupila poprvé v kariéře do třetího kola pařížského grandslamu.

18:24
Collinsová senzačně končí na RG

Světová desítka Danielle Collinsová nezvládla potvrdit roli superfavoritky proti Srbce Olze Danilovičové (125.) a končí už ve druhém kole. Američanka, která hrála své poslední Roland Garros, padla 7:6(3), 5:7, 4:6.

18:11
Vondroušová otočila zápas s Volynetsovou

Markéta Vondroušová (6.) zvládla dvakrát přerušenou dohrávku s Katie Volynetsovou (108.) a postoupila na Roland Garros do třetího kola. Americkou kvalifikantku dokázala porazit 0:6, 6:1, 6:4.

18:09
Siniaková nepotvrdila roli favoritky

Dvouhra na Roland Garros skončila pro Kateřinu Siniakovou (33.) ve druhém kole. V souboji s domácí Chloé Paquetovou (136.) nedokázala potvrdit roli favoritky a po dramatickém boji padla za tři hodiny a 11 minut po setech 6:3, 6:7(2), 6:7(6).