21:31
Klimovičová postoupila do semifinále

Linda Klimovičová (197.) na pětasedmdesátce ve francouzském Le Neubourgu dokázala postoupit do semifinále. Ve večerním utkání si poradila s domácí Harmony Tanovou (228.) ve svižném tempu po setech 6:3, 6:0.

18:04
Malečková a Škoch končí v semifinále

Jesika Malečková a Miriam Škoch nepotvrdily v semifinále turnaje WTA 125 ve slovinské Lublani roli favoritek a do finále nepostoupily. Druhé nasazené padly za dvě hodiny po setech 5:7, 7:6(4), 6:10 s Nuriou Brancacciovou a Leyre Romero Gormazovou.

16:55
Kopřiva ustál náročné čtvrtfinále

Vít Kopřiva (143.) zaznamenal důležité vítězství v honbě za body, které v těchto týdnech musí obhajovat. Ve čtvrtfinále challengeru ve Štětíně ustál dramatický souboj s přemožitelem Michaela Vrbenského Alexejem Vatutinem (400.), se kterým ve třetím setu prohrával už 2:4. Český tenista ale skóre otočil a po 122 minutách zvítězil 6:4, 1:6, 6:4.

16:14
Nicod skrečoval semifinále v Dobriči

Jakub Nicod (301.), jenž dnes zvládl čtvrtfinále na challengeru v Dobriči, musel odpoledne nastoupit také k semifinálovému klání. Duel s Nizozemcem Jellem Selsem (361.) však nedohrál, za stavu 2:6, 0:1 skrečoval.

14:53
Sisková se do finále neprobojovala

Anna Sisková a Francisca Jorgeová dohrály na turnaji WTA 125 v rumunské Bukurešti v semifinále. První nasazené prohrály s Alionou Bolsovovou Zadoinovovou a Katarzynou Kawovou 6:2, 4:6, 5:10.

12:07
Nicod je po týdnu opět v semifinále

Jakub Nicod (301.) znovu po týdnu postoupil do challengerového semifinále, které si v bulharské Dobriči zahraje ještě dnes odpoledne. Český tenista porazil za hodinu a 42 minut 7:6(5) a 6:2 svého žebříčkového souseda Lorenza Giustina (302.) z Itálie. První set dospěl bez jediného brejku do zkrácené hry, v níž otočil Nicod z 3:5 na 7:5. Velice vyrovnaný byl i začátek druhého dějství. Od stavu 2:2 urval český favorit zničehonic čtyři gemy v řadě a zajistil si postup do další fáze. Jeho protivník vzejde z aktuálně hraného střetnutí mezi Nizozemcem Selsem a Bulharem Kuzmanovem.