23:12
Češi neuspěli ani ve čtyřhře

Český daviscupový tým podlehl v úvodní skupinové sérii Španělsku 0:3 na zápasy. Na závěr středečního program prohrála dvojice Jakub Menšík, Adam Pavlásek s domácím párem Carlos Alcaraz, Marcel Granollers po setech 7:6(2), 3:6 a 6:7(2).

21:40
Gengel končí v osmifinále

Marek Gengel (437.) dohrál na challengeru v americkém Las Vegas v osmifinále. Pátému nasazenému Abdulláhu Šelbajhovi (204.) z Jordánska podlehl za 80 minut 3:6 a 4:6. O výsledku prvního setu rozhodl jediný brejk z osmého gemu. Ve druhém dějství ztratil rodák z Rakovníka servis v páté hře. Žádný ze svých čtyř brejkbolů na příjmu nevyužil.

20:42
Bartoň ve Štětíně končí

Český kvalifikant Hynek Bartoň (486.) na challengeru v polském Štětíně neuspěl proti britskému favoritovi Janovi Choinskimu (176.). S vítězem challengeru v Tullnu prohrál za 105 minut po setech 6:4, 0:6, 4:6.

20:12
Macháč skrečoval souboj s Alcarazem

Tomáš Macháč (35.) sváděl s Carlosem Alcarazem (3.) výborný souboj a nebyl daleko od velké senzace. Světovou trojku totiž porazil v prvním setu a ujal se vedení, jenže v průběhu druhé sady se zranil a zápas nakonec na začátku třetí sady za stavu 7:6(3), 1:6 skrečoval.

18:05
Bautista porazil Lehečku

Vstup českého týmu do základní skupiny Davis Cupu ve španělské Valencii nevyšel úplně podle představ. Favorizovaný Jiří Lehečka (37.) v souboji dvojek nedokázal najít recept na výborně hrajícího Španěla Roberta Bautistu (62.), se kterým prohrál za hodinu a 49 minut 6:7(1), 4:6.

17:05
Vrbenský zaskočil favorita

O obrovské překvapení se postaral v prvním kole štětínského challengeru Michael Vrbenský (285.). Český náhradník si v něm vyšlápl na nasazenou trojku a čerstvého finalistu z Janova Jaumeho Munara (74.). Rodák z Nymburku porazil favorizovaného Španěla po senzačním výkonu 6:3 a 6:4 a naprosto zaslouženě postoupil do osmifinále. Vrbenský se nenechal rozhodit ani dlouhou pětihodinovou dešťovou pauzou, která přišla na řadu za stavu 5:3 a 30:30 ve druhém setu.

13:57
Kubáňová s Laboutkovou v Lublani postupují

Deblistky Karolína Kubáňová s Anetou Laboutkovou vstoupily do podniku WTA 125 ve slovinské Lublani vítězně. Domácí dvojici Živa Falknerová, Pia Lovričová porazily po obratu 2:6, 6:2 a 10:4.

11:50
Paulson pobyl na kurtu jen set

Andrew Paulson (345.) se na challengeru ve Štětíně prodral skrze kvalifikaci, hlavní soutěž pro něj ale skončila po jednom odehraném setu. Ten prohrál s německým lucky loserem Sebastianem Fanselowem (331.) 3:6. Následně se rozhodl utkání z blíže nespecifikovaných důvodů skrečovat.

07:58
Bouzková prolétla do osmifinále

Marie Bouzková (45.) vstoupila do pětistovky v mexické Guadalajaře suverénním způsobem. Filipínskou kvalifikantku Alexandru Ealaovou (147.) porazila nasazená šestka dvakrát 6:2. Česká favoritka procházela duelem až do stavu 4:0 ve druhém setu bez ztráty podání. Poté o servis dvakrát přišla, vždy ale zvládla kontrovat rebrejkem. Příští soupeřkou Bouzkové bude Lucrezia Stefaniniová (178.) z Itálie.

01:35
Gengel začal v Las Vegas suverénně

Marek Gengel (437.) při své letošní premiéře v hlavní soutěži challengeru porazil v americkém Las Vegas 6:3 a 6:2 Naokiho Nakagawu (455.) z Japonska a zcela po zásluze postoupil do osmifinále. Český tenista byl v utkání jasně lepším hráčem a za celý duel čelil pouze jedinému brejkbolu, který navíc odvrátil. Příštím soupeřem Gengela bude pátý nasazený Abdulláh Šelbajh (204.) z Jordánska, účastník posledního juniorského Turnaje mistrů.