23:47
Češi podlehli také Francii

Český daviscupový tým prohrál ve Valencii i poslední skupinový zápas. V rozhodující čtyřhře nestačili Jakub Menšík s Adamem Pavláskem na dvojici Pierre-Hugues Herbert, Arthur Rinderknech, a to po setech 6:7(4) a 5:7. Češi tak celkově podlehli Francii 1:2 na zápasy.

21:05
Lehečka vítězný bod nepřidal, rozhodne čtyřhra

Po vítězství Jakuba Menšíka se na dvorec ve Valencii vydal po horečkách vyléčený Jiří Lehečka (37.), jenž nastoupil proti Arthurovi Filsovi (25.). V duelu jedniček se ale českému tenistovi nepovedlo využít vedení 1:0 na sety a po 141 minutách boje prohrál 7:6(5), 5:7 a 4:6.

19:50
Klimovičová skrečovala semifinále

Linda Klimovičová (197.) nedohrála semifinálové utkání na turnaji ITF ve francouzském Le Neubourgu. Na tamní pětasedmdesátce prohrávala s domácí Manon Leonardovou (219.) 1:6 a 0:2, když se rozhodla duel skrečovat.

18:32
Menšík vybojoval první vítězství pro český tým

Český daviscupový tým nastoupil v sobotu k závěrečnému klání v základní skupině týmové soutěže proti Francii. Po šesti prohraných dílčích zápasech se Jakubovi Menšíkovi (67.) povedlo získat první bod na konto svého týmu, když v duelu dvojek porazil Arthura Rinderknecha (58.) po dvou hodinách a čtyřech minutách 2:6, 6:3, 7:5.

17:44
Kopřiva odvrátil pět mečbolů, zahraje si o titul

Vít Kopřiva (143.) obhájil na challengeru ve Štětíně loňské finále a po roce si v Polsku opět zahraje o titul. V sobotním semifinále udolal po třech hodinách a dvanácti minutách svého loňského finálového přemožitele Federica Coriu (79.), jehož porazil 5:7, 7:5, 7:6(4). Ve finále se utká s vítězem zápasu mezi Gerardem Campanou Leem (430.) a Andreou Pellegrinim (175.).

16:19
Detiuc si o titul nezahraje

Anastasia Detiuc a její francouzská parťačka Estelle Cascinová se do finále turnaje WTA 125 v Lublani neprobojovaly. Nasazené jedničky prohrály v semifinále s Linou Gjorčeskou a Jil Teichmannovou za pouhých 58 minut po setech 1:6, 2:6.

08:20
Bouzková kvůli nemoci odstoupila

Marie Bouzková měla v noci na sobotu odehrát čtvrtfinále turnaje WTA v Guadalajaře proti oblíbené soupeřce Caroline Garcíaové, do zápasu ale nenastoupila. Podle WTA je důvodem nemoc, mexické zdroje hovoří o žaludečních a střevních obtížích.