21:34
Kopřiva vybojoval ve třech setech postup do finále

Vít Kopřiva (132.) potvrdil v polských Kozerkách pozici prvního nasazeného a vybojoval postup do finále! V utkání se Syřanem Hazemem Nawem (340.) dokázal zvítězit za dvě hodiny a 14 minut po setech 6:4, 3:6, 6:1.

21:30
Muchová v Cincinnati končí

Karolína Muchová (35.) se ve druhém kole tisícovky v americkém Cincinnati srdnatě prala s favorizovanou světovou šestkou Jessicou Pegulaovou, ale nakonec ani vedení 1:0 na sety na vítězství nestačilo. Česká tenistka prohrála za 140 minut po setech 7:5, 4:6, 2:6 a turnaj pro ni končí.

18:07
Štruplová vybojovala postup

Julie Štruplová (267.) si na turnaji ITF v německém Erwitte poradila s šestnáctiletou Němkou Sonjou Zhenikhovovou (-) a vybojovala postup do semifinále. Česká tenistka zvítězila nad domácím talentem za necelé dvě a půl hodiny 7:5, 6:4.

17:22
Nicod postoupil do semifinále

Dvacetiletý Jakub Nicod (325.) vybojoval na turnaji ITF v rakouském Ollersbachu postup do semifinále. V souboji se stejně starým Rakušanem Janem Kobierskim (1492.) vyhrál za dvě hodiny a dvacet minut po obratu 3:6, 6:2, 6:2.

14:18
Jermář podlehl nadějnému juniorovi

Čtyřiadvacetiletý Jan Jermář (-) ve svém premiérovém letošním čtvrtfinále neuspěl. V polském městě Bílsko-Bělá byl nad jeho síly teprve šestnáctiletý Němec Diego Dedura-Palomero (942.). S juniorskou světovou sedmatřicítkou prohrál dvakrát 4:6.

14:14
V Bydhošti dohrála i Kučmová

Po krajance Hindové nepostoupila v polské Bydhošti do semifinále ani Aneta Kučmová (338.). Čtyřiadvacetiletá Češka nezvládla pozici velké favoritky proti Francouzce Julii Belgraverové (601.), s níž prohrála 4:6 a 3:6.

14:11
Poljak uhrál ve čtvrtfinále tři gemy

David Poljak (914.) prohrál na podniku ITF ve slovinském Mariboru 1:6 a 2:6 s domácím Filipem Jeffem Planinšekem (1156.), a na turnaji tak bude pokračovat už jen ve čtyřhře.

13:03
Krumich prolétl do semifinále

Martin Krumich (316.) postoupil na podniku v polské Bílsko-Bělé do druhého letošního semifinále. V duelu s Oleksijem Krutychem (506.) ztratil nejvýše nasazený hráč turnaje pouhé tři gemy. Ukrajinského protivníka porazil za 65 minut hladce 6:0 a 6:3. Na podání prohrál Krumich za celé utkání jen sedm výměn.

12:06
Brunclík druhé semifinále v sezoně nevybojoval

Osmnáctiletý Petr Brunclík (995.) dohrál na turnaji ITF nejnižší kategorie v tuniském Monastiru ve čtvrtfinále. Nad jeho síly byl čtvrtý nejvýše nasazený Adria Soriano Barrera (546.) z Kolumbie, s nímž prohrál za rovnou hodinu a půl 3:6 a 2:6.

12:02
Hindová favoritku nezaskočila

Turnaj ITF v polské Bydhošti skončil pro Denisu Hindovou (528.) ve čtvrtfinále. Dvaadvacetiletá Češka v něm podlehla za necelou hodinu a půl 3:6 a 2:6 Gabriele Ceové (468.) z Brazílie, nasazené sedmičce.

11:59
Palicová je v Srbsku v semifinále

Barbora Palicová (255.) postoupila na turnaji ITF v srbském městě Kuršumlijska Banja do šestého sezonního semifinále. Dvacetiletá Češka v pátek porazila 6:0 a 7:6(5) o rok starší Sapfo Sakellaridiovou (307.) z Řecka. V tiebreaku druhého setu se nasazená trojka blýskla obratem z 3:5 na 7:5.

00:05
Plíšková končí opět ve 2. kole

Stejně jako na předešlé tisícovce v Torontu vypadla Karolína Plíšková (45.) i v Cincinnati ve druhém kole. Uhrála v něm pouhých pět her se supertalentovanou teenagerkou Mirrou Andrejevovou (24.). Sedmnáctiletá Ruska na kurtu dominovala, při vlastním podání ztratila všehovšudy osm výměn, nečelila jedinému brejkbolu a zvítězila za hodinu a 23 minut 6:2 a 6:3. Plíškovou naopak servis příliš neposlouchal, soupeřce nabídla rovnou třináct brejkových příležitostí, z toho čtyři neodvrátila. Zaznamenala navíc rovnou dvanáct dvojchyb.