21:46
Kopřiva otočil zápas a je v semifinále

Vít Kopřiva (132.) zvládl na challengeru v polském Grodzisk Mazowieckim i svůj třetí zápas. Ve své generálce před kvalifikací na US Open porazil slovenského tenistu Norberta Gombose (681.) za dvě hodiny a 17 minut po setech 3:6, 7:6(1), 6:1 a postoupil do semifinále. V něm si zahraje s Egypťanem Hazemem Nawem (340.).

08:20
Lehečka si vyšlápl na světovou pětku

Druhý zápas po návratu přinesl Jiřímu Lehečkovi (35.) jeden z nejcennějších skalpů kariéry! Ve druhém kole turnaje Masters v Cincinnati si český tenista vyšlápl na světovou pětku Daniila Medveděva, jehož porazil za 100 minut 7:6(2), 6:4, aniž by v utkání ztratil jediné podání. V osmifinále si Lehečka zahraje s Američanem Francesem Tiafoem.

08:17
Bouzková padla ve třech setech

Marii Bouzkové (38.) se nedaří navázat na úspěšný turnaj ve Washingtonu. Po vyřazení v prvním kole v Torontu končí hned v úvodním zápase také v Cincinnati. Nad síly české tenistky byla polská kvalifikantka Magdalena Frechová (48.), se kterou prohrála za 136 minut 6:3, 4:6, 3:6.

08:14
Muchová zvládla v Cincinnati úvodní překážku

Karolína Muchová (35.) zahájila turnaj v americkém Cincinnati vítězstvím nad Dajanou Jastremskou (34.). Česká tenistka sice v prvním setu neudržela třikrát vedení o brejk a v tiebreaku pak čelila hned pěti setbolům, ale nakonec úvodní dějství strhla na svou stranu, ve druhém setu se pak blýskla šňůrou pěti her v řadě a zvítězila za necelé dvě hodiny 7:6(6), 6:2.