19:37
Sabalenková zdolala Šwiatekovou

Aryna Sabalenková (3.) vybojovala na turnaji v Cincinnati postup do finále přes světovou jedničku Igu Šwiatekovou. V nedělním utkání, které trvalo 110 minut, se Sabalenkové povedlo favorizovanou soupeřku porazit dvakrát 6:3, když využila pět z patnácti brejkbolů.

14:59
Štruplová v Erwitte neuspěla

Julie Štruplová (267.) se šampionkou turnaje ITF v německém Erwitte nestala. Nad její síly byla Španělska Irene Burillo Escorihuelová (289.), se kterou devatenáctiletá česká tenistka prohrála za 77 minut 3:6, 2:6.

12:32
Palicová největší titul nevybojovala

Barboře Palicové (255.) se na pětasedmdesátce v Kuršumlijské Banji nepovedlo účast ve finále přetavit v zisk největší kariérní trofeje. V nedělním klání podlehla domácí Lole Radivojevičové (350.) 4:6, 2:6. V utkání se česká tenistka prosadila jednou na returnu, když se jí povedlo v prvním setu srovnat z 2:4 na 4:4. Od té chvíle ale byla Radivojevičová lepší hráčkou a získala dohromady další tři brejky.

08:29
Nosková si o titul nezahraje

Linda Nosková a Diana Šnajderová neuspěly v semifinálovém utkání čtyřhry na turnaji WTA v Cincinnati. Nad jejich síly byla kanadsko-kazachstánská dvojice Leylah Fernandezová a Julia Putincevová (3:6, 4:6).