21:02
V Cincinnati dohrál také Macháč

Českým zástupcům se na prestižním podniku v Cincinnati zatím nedaří. Dohrál také Tomáš Macháč (40.), jenž v úvodním kole nestačil na Maxe Purcella (68.), se kterým padl po sadách 4:6, 6:7(1). Macháč v úvodním setu prohrával 0:2, ztracené podání hned získal zpátky. Za stavu 4:5 však podruhé přišel o servis a tím i celý set. Ve druhém dějství nebyl k vidění jediný brejk, ve zkrácené hře si lépe vedl Purcell.

19:06
Siniaková ztratila dobře rozehraný zápas

Kateřina Siniaková (36.) se do druhého kola dvouhry prestižního turnaje v Cincinnati nepodívá. Čerstvá vítězka olympijského mixu ve středu podlehla favorizované Anně Kalinské (16.) po sadách 6:1, 2:6, 3:6. Siniaková zápas rozehrála výtečně, první set proti třinácté nasazené získala za pouhých 26 minut. Nezachytila ovšem začátek druhého dějství, brzy prohrávala 0:4, nakonec tuto sadu i ztratila. Ve třetím setu okamžitě stáhla manko brejku, o chvíli později ale prohrávala 1:3. Zbytek zápasu si už soupeřka pohlídala, pouť Češky v singlu tak na tomto turnaji končí.

14:15
Kopřiva je v Kozerkách ve čtvrtfinále

Vít Kopřiva (132.) zvládl na challengeru v polských Kozerkách další konfrontaci s domácím protivníkem. Kvalifikanta Filipa Peliwa (583.) porazil nejvýše nasazený účastník turnaje za necelou hodinu a půl 6:3 a 7:5. Rodák z Vancouveru, jenž do roku 2022 nastupoval k utkáním pod kanadskou vlajkou, získal ve třetím gemu první brejk, Kopřiva ale otočil z 1:2 na 5:2 a krátce poté sadu uzavřel. Ve druhém dějství prohrával český favorit už 3:5, srze tři odvrácené setboly se ale postupně blýskl obratem na konečných 7:5. Ve čtvrtfinále narazí Kopřiva na lepšího z dvojice Norbert Gombos (SVK) – Benoit Paire (FRA).