21:23
Nosková dohrála v úvodním kole

Tisícovka v americkém Cincinnati skončila pro Lindu Noskovou (29.) hned v prvním kole. Devatenáctiletá Češka v něm nestačila na senzační čtvrtfinalistku letošního Wimbledonu Lulu Sunovou (64.). S o čtyři roky starší Novozélanďankou prohrála za hodinu a půl 4:6 a 6:7(4), ačkoliv ve druhém setu vedla vsetínská rodačka už 5:2. Po boku Rusky Šnajderové bude Nosková pokračovat na turnaji ještě ve čtyřhře.

21:02
Lehečka se vrátil výhrou!

Jiří Lehečka (35.) se vrátil na dvorce po více než tříměsíční absenci kvůli únavové zlomenině bederního obratle a okamžitě najel na vítěznou vlnu! Na turnaji Masters v Cincinnati porazil argentinského antukáře Mariana Navoneho (38.) za 89 minut po setech 7:6(3), 6:3. Po prvním setu, v němž Lehečka výborně servíroval, nečelil ani brejkbolu a vyhrál jej v tiebreaku, nevstoupil do druhé sady ideálně. Ve třetí hře ztratil podání a prohrával 1:2. Hned v další hře ale rebrejkem vyrovnal a v osmém gemu zaznamenal klíčový brejk na 5:3, načež zápas dopodával.

18:59
Plíšková vyhrála dva tiebreaky

Úspěšný vstup do turnaje WTA 1000 v americkém Cincinnati slaví Karolína Plíšková (45.). V utkání s Viktorijí Tomovovou (50.) z Bulharska sice v obou setech prohrávala 3:5 a čelila setbolům, ale nakonec se jí povedlo z problémů v obou případech vymanit a zvítězit za 103 minut po setech 7:6(3), 7:6(3).

16:23
Kopřiva začal v Polsku výhrou

Vít Kopřiva (132.) vstoupil do challengeru v polském Grodzisk Mazowieckim vítězně. V úvodním kole potvrdil roli favorita proti domácímu Martynovi Pawelskimu (662.), kterého porazil 6:4, 6:3, a vybojoval postup do osmifinále. V něm bude rovněž velkým favoritem proti dalšímu Polákovi Filipovi Peliwovi (583.).

08:28
Klimovičová v Kolumbii skončila v prvním kole

Linda Klimovičová (198.) dohrála na podniku WTA 125 v kolumbijské Barranquille hned v prvním kole. Zvládla se v něm oklepat z kanára, přesto nakonec podlehla francouzské nasazené osmičce Else Jacquemotové (139.) po dvou a půl hodině 0:6, 6:4 a 3:6.

08:26
Lehečka s Ruudem do čtyřhry nenastoupili

Jiří Lehečka se měl na kurty vrátit v utkání čtyřhry na turnaji ATP Masters v Cincinnati, ale k zápasu nedošlo. Podle informací se jeho parťák Casper Ruud kvůli přetrvávajícím zdravotním obtížím z Montréalu nakonec z deblové soutěže odhlásil. Český tenista si tak první duel po třech měsících zahraje až ve dvouhře.