18:11
Detiuc s Chwaliňskou vybojovaly titul

Anastasia Detiuc a Polka Maja Chwaliňská vyhrály v sobotu finále turnaje ITF ve Starých Splavech. Česko-polská dvojice uspěla v souboji se Šuo Feng a Sapfo Sakellaridiovou, které porazila za 76 minut po setech 6:3, 2:6, 10:6. Pětadvacetiletá Detiuc vyhrála svůj druhý letošní a celkově dvacátý deblový titul ve všech kategoriích. V novém vydání žebříčku by měla figurovat na 81. místě.

17:25
Fritz potvrdil roli favorita

První nasazený Taylor Fritz (13.) zvládl v Eastbourne potvrdit roli favorita a dokráčel si pro turnajovou trofej! Ve finále porazil překvapivého finalistu Maxe Purcella (94.) z Austrálie za pouhých 71 minut po setech 6:4, 6:3.

17:24
Tabilo vyhrál první turnaj na trávě

Alejandro Tabilo (24.) se v sobotu stal prvním chilským tenistou, který vyhrál travnatý turnaj. Povedlo se mu to na Mallorce, kde ve finále neztratil ani jedno podání a porazil Rakušana Sebastiana Ofnera (54.) 6:3, 6:4.

17:22
Šnajderová slaví titul z Bad Homburgu

Dvacetiletá ranařka Diana Šnajderová (47.) dokázala v Bad Homburgu porazit další kvalitní travařku a vybojovala svůj první titul na trávě. V sobotním finále si poradila s favorizovanou Donnou Vekičovou (49.) za dvě hodiny a 13 minut po setech 6:3, 2:6, 6:3.

17:21
Kasatkinová vyhrála turnaj v Eastbourne

Generálku na Wimbledon v anglickém Eastbourne vyhrála nasazená šestka Darja Kasatkinová (14.). Ve finále se jí povedlo porazit Leylah Fernandezovou (30.) za hodinu a 54 minut po setech 6:3, 6:4.

16:48
Valentová zařídila české finále

Po Anetě Kučmové se do finále turnaje ve Starých Splavech probojovala také Tereza Valentová (335.). Česká tenistka zařídila ryze domácí derby v souboji s rozjetou Korejkou Su Jeong Jang (232.), jež minulý týden prošla do finále v Olomouci. V odpoledním semifinále Valentová zvítězila po dvou hodinách a šesti minutách 4:6, 6:2, 6:2.

14:10
Nouza s Riklem padli ve třech setech

Petr Nouza a Patrik Rikl ve finále challengeru v italském Miláně neuspěli. V sobotním klání na tamní antuce se sice ujali vedení, ale nakonec s nasazenými trojkami Andrem Begemannem a Jonathanem Eyssericem prohráli 6:2, 4:6, 6:10.

13:47
Kučmová skolila další favoritku

Aneta Kučmová (436.) dál předvádí ve Starých Splavech parádní výkony! Čtyřiadvacetiletá česká tenistka se probila do svého největšího finále kariéry, když na domácím turnaji kategorie W75 dokázala najít recept na favorizovanou Španělku Guiomar Maristanyovou (253.). O rok starší soupeřku porazila za dvě a půl hodiny po setech 7:5, 2:6, 6:4.

12:29
Krumich finále skrečoval

Martin Krumich (347.) na turnaji ITF v Satu Mare turnajovou trofej nezískal. Ve finále rumunské pětadvacítky skrečoval za stavu 2:6, 0:3 souboj s domácím Cezarem Cretuem (376.), jenž díky tomu získal svůj druhý letošní titul. Jednadvacetiletý Krumich, který loni vyhrál hned čtyři turnaje, si na první letošní trofej bude muset ještě počkat.