17:44
Muchová se odhlásila z Eastbourne

Karolína Muchová (35.) předčasně ukončila svůj první turnaj po návratu z dlouhodobého zranění. Česká tenistka měla ve čtvrtek nastoupit ke čtvrtfinále proti světové dvanáctce Madison Keysové, ale rozhodla se z důvodu horšího stavu pravého zápěstí, se kterým se léčila posledních deset měsíců, raději zápas neodehrát. Ve Wimbledonu by startovat měla.

15:00
Kopřiva zdolal bývalou světovou sedmičku a zahraje si Wimbledon

Český tenista Vít Kopřiva (123.) dokázal vybojovat postup do hlavní soutěže Wimbledonu! Ve čtvrtečním finálovém kole kvalifikace porazil bývalou světovou sedmičku a excelentního travaře Richarda Gasqueta (126.) za dvě hodiny a 44 minut po setech 3:6, 6:3, 6:2, 6:4.

13:20
Menšík dohrál ve čtvrtfinále

Osmnáctiletý Jakub Menšík (85.) má za sebou poměrně povedenou generálku před Wimbledonem. Na Mallorce dokázal vyhrát dva zápasy a jeho pouť zastavil až ve čtvrtfinále favorizovaný Chilan Alejandro Tabilo (24.). Talentovaný český tenista neudržel ve druhém setu vedení 4:2 a prohrál dvakrát 4:6.

13:16
Siniaková do čtvrtfinále nenastoupí

Kateřina Siniaková (27.) se rozhodla odstoupit z turnaje v Bad Homburgu a nebude bojovat o obhajobu titulu. Českou tenistku měl ve čtvrtek čekat čtvrtfinálový zápas proti Donně Vekičové (49.), proti které se ale na kurt nepostaví. Toto rozhodnutí znamená, že se propadne ve světovém žebříčku na 35. místo, avšak pošetří trochu síly před Wimbledonem, kde loni skončila ve druhém kole.

12:08
Krumich v Rumunsku prošel do semifinále

Martin Krumich (347.) se na turnaji ITF v rumunském Satu Mare dostal do ráže. Ve čtvrtfinále si poradil s domácím Radu Mihaiem Papoem (573.) dvakrát 6:2 a po 85 minut trvajícím souboji postoupil mezi nejlepší čtyřku.