19:04
Bejlek skrečovala souboj prvního kola

Sára Bejlek (119.) svůj třetí start ve wimbledonské kvalifikaci v premiérový postup do hlavní soutěže nezúročí. Pro osmnáctiletou Češku skončilo působení v Roehamptonu hned v úvodním kole, přičemž na kurtu nestrávila ani hodinu. Nad australskou náhradnicí Maddison Inglisovou (243.) vedla 2:0, pak ale prohrála čtyři gemy v řadě a nakonec poměrem 4:6 i celou sadu. Do druhého dějství vstoupila nasazená dvaadvacítka ztraceným podáním a po dvou chybách na returnu se rozhodla duel skrečovat.

18:46
Krejčíková postupuje ve čtyřhře v Eastbourne

Barbora Krejčíková a Němka Laura Siegemundová zvládly vstup do čtyřhry na turnaji WTA v Eastbourne. V úvodním kole dokázaly druhé nasazené porazit Leylah Fernandezovou s Enou Šibaharaovou 6:4, 6:3.

18:42
L. Fruhvirtová vydřela vítězství

Linda Fruhvirtová (147.) vydřela v Roehamptonu postup do druhého kola kvalifikace Wimbledonu. V souboji s Australankou Priscillou Honovou (202.) ustála prvotní nápor soupeřky, povedlo se jí nakonec Australanku uservírovat a zvítězila po dvou hodinách a 54 minutách 3:6, 7:6(1), 7:6(7). V příštím kole se Linda Fruhvirtová utká s domácí Hannah Klugmanovou (623.).

16:18
Martincová si poradila s dvanáctou nasazenou

Tereza Martincová (214.) si poradila s nepříznivým losem a dvanáctou nasazenou Darju Semenistou (107.) v úvodním kole wimbledonské kvalifikace porazila! Česká tenistka strávila na dvorci v Roehamptonu pouhých 71 minut, po kterých mohla slavit vítězství 6:4, 6:1, k němuž si dopomohla i čtyřmi brejky. Jediný okamžik, kdy byla její cesta za postupem narušena, přišel v devátém gemu první sady, kdy přišla o výhodu brejku. Hned v dalším gemu ovšem na returnu dějství ukončila. V dalším kole se utká s Američankou Alycií Parksovou (121.).

15:35
Muchová postupuje po skreči soupeřky

Svůj první zápas po takřka deseti měsících má za sebou Karolína Muchová (35.), která v úterý nastoupila na turnaji WTA v Eastbourne k wimbledonské generálce. Její souboj s Jelinou Avanesjanovou (81.) ovšem neměl dlouhého trvání. Česká hráčka byla na dvorci lepší, dostala se rychle do vedení 3:1, načež Ruska kvůli problémům s levým stehnem duel vzdala.

15:32
Nosková se do čtvrtfinále nepodívá

Linda Nosková (26.) v osmifinále turnaje v Bad Homburgu nedokázala najít recept na Bulharku Viktoriji Tomovovou (58.) a s travnatou generálkou na Wimbledon se loučí. Česká tenistka prohrála za 70 minut hry po setech 4:6, 2:6, když neproměnila ani jeden ze čtyř brejkbolů.

14:59
Knutsonová postupuje v kvalifikaci Wimbledonu

Gabriela Knutsonová (231.) se při své premiéře ve wimbledonské kvalifikaci dočkala v úvodním kole vítězství! Česká tenistka, která ladila formu na turnaji ITF v Ilkley, dokázala v úterý odpoledne porazit Rumunku Irinu Baraovou (220.) za hodinu a půl 7:6(6), 6:1.

14:40
Menšík ukončil šňůru porážek

Jakub Menšík (85.) slaví své premiérové vítězství na trávě a zároveň ukončil šňůru čtyř porážek. Český tenista na turnaji ATP na Mallorce dokázal v prvním kole vyzrát na osmého nasazeného a čtvrtfinalistu loňského Wimbledonu Christophera Eubankse (42.), kterého porazil 6:3, 3:6, 6:1.

13:30
Šalková úspěla při premiéře ve wimbledonské kvalifikaci

Dominika Šalková (149.) zaznamenala ve wimbledonské kvalifikaci úspěšnou premiéru. Při svém teprve druhém startu na trávě porazila 6:4 a 6:3 favorizovanou Ann Liovou (143.) ze Spojených států, a připsala si tak v devatenácti letech své první vítězství na zeleném pažitu.

13:29
Bouzková neuspěla ani v deblu

Marie Bouzková a Magda Linetteová neuspěly v úvodním kole čtyřhry turnaje WTA v Eastbourne. S Cristinou Bucsaovou a Makoto Ninomijaovou prohrály za 78 minut po setech 4:6, 4:6. V prvním setu česko-polská dvojice neudržela vedení 3:0, od té chvíle tahaly za kratší konec.