16:06
Reček se Siniakovem vyhráli pardubický debl

Čtvrtí nasazení Dominik Reček a Daniel Siniakov se stali šampiony domácího turnaje ITF v Pardubicích! Ve finále porazili své krajany a nasazené jedničky Jiřího Barnata s Janem Hrazdilem za hodinu a půl po setech 6:4, 5:7, 10:6.

15:42
Kučmová slaví postup do finále

Česká tenistka Aneta Kučmová (316.) si zahraje na okruhu ITF o titul. Ve francouzském Nogent-sur-Marne vybojovala postup do finále přes čtyřiadvacetiletou Enolu Chiesaovou (730.), kterou porazila v bleskovém utkání za pouhých 51 minut dvakrát 6:1.

14:33
Bartoň se do finále neprobojoval

Hynek Bartoň (470.) má za sebou v rumunském Sibiu životní turnaj. Poprvé v kariéře přešel přes challengerové osmifinále a nakonec došel až mezi čtyři nejlepší účastníky. V sobotním semifinále byl dvacetiletý Čech favorizovanému Valentinu Royerovi (213.) vyrovnaným soupeřem. S nasazenou trojkou prohrál za rovnou hodinu a půl 3:6 a 6:7(6).

14:29
Baum končí v semifinále

Maxima Mrvu měl šanci doplnit v nedělním finále jednadvacetiletý Štěpán Baum (1460.), tomu se však v semifinále nedařilo. Se stejně starým Slovákem Milošem Karolem (661.) prohrál za 81 minut hry dvakrát 4:6.

12:47
Mrva zaskočil nasazenou jedničku

Ohromně cenný skalp vybojoval na domácím turnaji v Pardubicích sedmnáctiletý Maxim Mrva (1299.). V sobotním semifinále si vyšlápl na nasazenou jedničku Olega Prihodka (402.), kterého zdolal za necelé dvě a půl hodiny 7:5, 0:6, 7:6(6).

12:43
Nouza s Riklem slaví titul v Bad Waltersdorfu

Petr Nouza s Patrikem Riklem vybojovali svůj druhý zářijový titul. Po triumfu ze španělské Sevilly, kde zvítězili na začátku měsíce, se jim podařilo v sobotu vyhrát challenger v rakouském Bad Waltersdorfu. České duo zvítězilo za hodinu a dvacet minut nad nasazenými jedničkami Guidem Andreozzim a N. Sriramem Balajim po setech 6:4, 4:6, 10:5.

12:28
Štruplová vybojovala postup do finále

Julie Štruplová (268.), která na turnaji ITF v italské Santa Margheritě plní roli druhé nasazené, vybojovala postup do finále. Devatenáctiletá Češka si poradila se Španělkou Alionou Bolsovovou Zadoinovou (574.) za hodinu a 45 minut po setech 6:1, 7:6(2).