22:41
Krejčíková v mixu končí

Barbora Krejčíková další grandslamový titul ze smíšené čtyřhry zatím nepřidá. Česká tenistka a její australský parťák Matthew Ebden prohráli ve čtvrtfinále US Open s indonésko-indickou dvojicí Aldila Sutjiadiová, Rohan Bopanna poměrem 6:7(4), 6:2 a 7:10. Krejčíková s Ebdenem nabrali v rozhodujícím supertiebreaku manko 2:8. Dokázali ještě stáhnout na 7:8, poslední dva míče ale získali jejich soupeři.

20:46
Bouzková si čtvrtfinále nezahraje

Osmifinále čtyřhry na US Open se stalo konečnou zastávkou Marie Bouzkové a Sary Sorribesové Tormové. V duelu s americko-australskou dvojicí Nicole Melicharovou-Martinezovou a Ellen Perezovou nasazené jedenáctky prohrály 2:6, 4:6.

20:38
Macháč další vítězství nepřidal

Tomáš Macháč (39.) se v premiérovém grandslamovém osmifinále k dalšímu vítězství neprokousal. V duelu s Britem Jackem Draperem (25.), kterého doposud třikrát porazil, se tentokrát nedokázal dostat do tempa a prohrál s ním jednoznačně 3:6, 1:6, 2:6.

19:04
Pavlásek s Dodigem dohráli v osmifinále

Adam Pavlásek a Ivan Dodig se loučí s US Open v osmifinále. Nad jejich síly byla salvadorsko-chorvatská dvojice Marcelo Arevalo a Mate Pavič. Se čtvrtými nasazenými prohráli za hodinu a 48 minut 5:7, 6:7(4).

18:25
Muchová opět neztratila set! Je ve čtvrtfinále

Karolína Muchová (52.) pokračuje ve své krasojízdě na letošním US Open! Česká tenistka si v osmifinále poradila se světovou pětkou a finalistkou posledních dvou grandslamů Jasmine Paoliniovou, kterou porazila za 69 minut dvakrát 6:3.

16:40
Krumich v derby porazil Forejtka

Na challengeru v rakouském Tullnu došlo v rámci úvodního kola k derby mezi Martinem Krumichem (314.) a Jonášem Forejtkem (328.). Úspěšnější byl první jmenovaný, který svého krajana porazil za 105 minut po setech 7:6(4), 6:2.

12:57
Svrčina ztratil jen dva gemy

Dalibor Svrčina (312.) zahájil čínský challenger v Šanghaji suverénním vítězstvím. V souboji s Nicolasem Mejiou (229.) z Kolumbie dominoval, soupeři povolil jen dva gemy a přejel jej za 89 minut dvakrát 6:1.

01:13
Gauffová titul na US Open neobhájí

Americká hvězda Coco Gauffová (3.) skončila na letošním US Open už v osmifinále. V něm loňská šampionka nestačila na krajanku Emmu Navarrovou (12.), které podlehla po dvou a čtvrt hodině boje 3:6, 6:4 a 3:6. Gauffová v utkání vyprodukovala pouze 14 vítězných míčů a astronomických 60 nevynucených chyb (včetně 19 dvojchyb). Třiadvacetiletá Navarrová si ve čtvrtfinále zahraje se Španělkou Paulou Badosaovou (29.).