22:42
Siniaková s Townsendovou vydřely postup

Kateřina Siniaková a Američanka Taylor Townsendová postoupily na US Open do čtvrtfinále! Šampionky letošního Wimbledonu se utkaly v nedělním klání s Asií Muhammadovou a Heather Watsonovou, které porazily za dvě hodiny a 15 minut 6:1, 5:7, 7:5.

13:42
Kellovský první titul od roku 2016 nevybojoval

Dominik Kellovský (580.) se na turnaji ITF ve Slovinském Hradci první trofeje na okruhu ITF od roku 2016 nedočkal. V dramatické třísetové bitvě s prvním nasazeným Olegem Prihodkem (477.) prohrál za tři hodiny a 13 minut po setech 2:6, 6:0, 6:7(4). Ve třetím setu se Kellovský dostal ze stavu 2:4 a v jedenácté hře se snažil na returnu zaútočit na servis Ukrajince. Brejk však nevybojoval, sada dospěla až do tiebreaku a v něm český tenista padl 4:7.

10:00
Palán titul v Taškentu nezískal

Dominikovi Palánovi (557.) se na turnaji ITF v Taškentu nepodařilo přetavit účast ve finále v zisk trofeje. V nedělním utkání podlehl sedmému nasazenému Erikovi Arutjunjanovi (778.) z Běloruska za hodinu a 48 minut po setech 6:7(1), 4:6. Ve druhém setu se sice českému tenistovi podařilo stáhnout ztrátu brejku, když z 2:5 snížil na 4:5, ale v desátém gemu neudržel podání.

02:23
Menšík nevyužil tři mečboly

Jakub Menšík (65.) byl nesmírně blízko účasti v osmifinále US Open. Český mladík měl v tiebreaku čtvrtého setu za stavu 6:3 tři mečboly v řadě, nakonec ale Portugalci Nunovi Borgesovi (34.) podlehl ve třetím kole po bezmála čtyř hodinách boje 7:6(5), 1:6, 6:3, 6:7(6) a 0:6.

01:24
Krejčíková je ve čtvrtfinále mixu, Siniaková končí

Barbora Krejčíková a Australan Matthew Ebden zvládli suverénně i své druhé společné utkání, když v osmifinále mixu na US Open porazili americké duo Iva Jovicová, Kaylan Bigun 6:2 a 6:3. Můžou se tak těšit na čtvrtfinále, kde je čekají Aldila Sutjiadiová z Indonésie a Ind Rohan Bopanna. Zmíněná dvojice přehrála ve druhém kole favorizovaný česko-australský tandem Kateřina Siniaková, John Peers po obratu 0:6, 7:6(5) a 10:7.