20:24
US Open: V kvalifikaci vypadla také Bejlek

Letošní kvalifikace US Open se Čechům nevydařila. V prvním kole vypadla také Sára Bejlek (132.), která skončila na raketě Elizabeth Mandlikové (168.), se kterou padla po setech 3:6, 4:6. Bejlek přitom v úvodní sadě vedla 3:1, ve zbytku úvodního setu nezískala ani gem. Ve druhém dějství prohrávala už 0:4, a i když snížila na 4:5, s New Yorkem se letos už rozloučila.

20:08
Siniaková ve 3. setu prohrávala 1:5, přesto postupuje

Kateřina Siniaková (36.) se na turnaji WTA v Clevelandu blýskla velkolepým obratem. Třetí nejvýše nasazená tenistka tohoto podniku nakonec našla recept na na Japonku Sajaku Išijovou (284.), kterou porazila po sadách 6:7(5), 6:3, 7:6(5). Siniaková přitom ve třetím setu čelila stavu 1:5, v devátém gemu na returnu odvrátila tři mečboly. V tiebreaku byla minibrejk pozadu, od stavu 3:5 neztratila ani míček. V osmifinále ji čeká Jessica Bouzasová Maneirová (80.).

19:04
První zápas Klimovičové na GS skončil prohrou

Linda Klimovičová (197.) při svém prvním utkání v kvalifikaci grandslamového turnaje dohrála hned v úvodu. Dvacetiletá česká tenistka prohrála se zkušenější Kathinkou von Deichmannovou (212.) po sadách 4:6, 1:6. Klimovičová dvakrát na začátku zápasu získala brejk, vždy o něj přišla. Sama sice následně srovnala ze stavu 2:4, v posledním gemu setu však ztratila podání a zároveň celou sadu. Ve druhém dějství rychle prohrávala 0:3, v páté hře nevyužila brejkbol. Následně přišla o podání, o chvíli později také celé utkání.

18:54
US Open: Knutsonová při premiéře nepřekvapila

Gabriela Knutsonová (185.) se podle papírových předpokladů loučí s kvalifikací US Open už v prvním kole. Sedmadvacetiletá Češka při premiéře ve Flushing Meadows padla s devátou nasazenou Evou Lysovou (113.) po setech 2:6, 6:7(4). Knutsonová prohrávala už 2:6, 2:5. V osmém gemu druhé sady při vlastním podání odvrátila tři mečboly, vzápětí čistou hrou získala brejk, vzápětí srovnala na 5:5. Dějství dovedla do zkrácené hry, ve které uspěla německá protihráčka.

18:35
Kopřiva prohrál i třetí zápas v kvalifikaci US Open

Vít Kopřiva (118.) na finálovou účast na challengeru v Polsku nenavázal. Český tenista v úterý prohrál i ve svém třetím vystoupení kvalifikace US Open, s favorizovaným Američanem Mitchellem Kruegerem (171.) padl za necelou hodinu a půl po sadách dvakrát 3:6. Kopřiva v prvním setu prohrával už 1:4. Jeden brejk sice stáhl, sám na konci sady potřetí přišel o podání. Ve druhém dějství si nepohlídal servis v osmém gemu, vinou čehož nakonec přišel i o celý duel.

15:30
Krumich skončil na challengeru v Bulharsku

Martin Krumich (316.) si osmifinále challengeru v bulharské Dobriči nezahraje. Český mladík nestačil na Jelleho Selse (365.) po sadách 6:3, 2:6, 3:6. Sedmý nasazený Krumich vedl už 6:3, 2:0, od té doby však prohrál devět gemů v řadě. Ve třetím setu sice ze stavu 0:3 a manka dvou brejků srovnal na 3:3, zbytek zápasu si ovšem nepohlídal.

08:40
Palán se v Číně neprosadil

Rovněž čtvrtá letošní účast na challengeru v Číně skončila pro Dominika Palána (518.) nezdarem. Po předchozích porážkách v kvalifikacích tentokrát startoval rovnou v hlavní soutěži, po dvou a půl hodině však v Ťi-nanu opět padl. Nad síly třiadvacetiletého Čecha byl jihokorejský kvalifikant Či-sung Nam (629.), jenž zvítězil 6:3, 6:7(5) a 6:3. O výsledku rozhodujícího setu rozhodl jediný brejk hned z druhého gemu. Palán v duelu mimo jiné doplatil i na dvanáct dvojchyb.

08:10
Sinner má pátý letošní titul

Jannik Sinner se dočkal na Masters v Cincinnati svého pátého letošního a celkově už patnáctého titulu na elitním okruhu. První hráč žebříčku porazil ve finále Američana Francese Tiafoea (20.) za hodinu a půl hry 7:6(4) a 6:2, když ani jednou neztratil podání. K vítězství si pomohl hned 13 esy.

08:06
Sabalenková triumfovala v Cincinnati

Vítězkou turnaje WTA 1000 v Cincinnati se stala poprvé Aryna Sabalenková (3.). Světová trojka neztratila v Ohiu za celý týden ani jeden set. Ve finále porazila za hodinu a čtvrt 6:3 a 7:5 domácí Američanku Jessicu Pegulaovou (6.), čímž ukončila její šňůru devíti výher. Běloruská favoritka těžila z fungujícího podání. Po tom prvním ztratila za celé finále pouhé tři výměny. Až do stavu 5:4 ve druhém setu nečelila Sabalenková brejkbolu. Poté si přeci jen vybrala slabší okamžik, na srovnání Pegulaové ale reagovala ziskem následných dvou gemů, čímž duel uzavřela. Pro rodačku z Minsku jde o první trofej od triumfu na lednovém Australian Open.

05:05
Fruhvirtová končí v prvním kole kvalifikace

Linda Fruhvirtová (142.) se trápí i nadále. V prvním kole kvalifikace US Open zapisuje čtvrtou porážku v řadě, když padla v souboji s Francouzkou Kristinou Mladenovicovou (221.) po 151 minutách ve třech setech 6:3, 3:6 a 3:6.