20:29
Barnat s Paulsonem premiéru zvládli

Jiří Barnat a Andrew Paulson při své společné premiéře slaví vítězství. Nově utvořený český pár na úvod challengeru v italském Cordenons porazil chorvatsko-italskou dvojici Mikrut, Virgili, a to za hodinu a 22 minut po setech 7:6(2), 6:3.

19:52
Menšík se v Montréalu nekvalifikoval

Jakub Menšík (64.) ve finále kvalifikace tisícovky v kanadském Montréalu nestačil na Chorvata Bornu Čoriče (94.), jemuž podlehl za dvě hodiny a 34 minut po setech 6:7(1), 6:3 a 4:6. Český tenista se v utkání trápil na servise, úspěšnost toho prvního činila pouze 49 %. Celkově soupeři nabídl 14 brejkbolů, a přestože jich odvrátil hned 10, tak to na vítězství ve vyrovnaném souboji nestačilo.

17:48
V Německu končí také Jakub Nicod

Jakub Nicod (333.) si osmifinále challengeru v německém Bonnu nezahraje. Na úvod hlavní soutěže český kvalifikant podlehl Francouzovi Clementu Taburovi (244.), a to za hodinu a 53 minut po setech 6:7(9), 3:6. Nicoda může mrzet obzvlášť první sada, ve které přišel o výhodu brejku. V následném tiebreaku si dokonce vypracoval dva setboly, ani jeden však nevyužil.

13:32
Vrbenský v Bonnu neuspěl

Michael Vrbenský (282.) se loučí s dvouhrou na challengeru v německém Bonnu v prvním kole. Nad jeho síly byl Ital Stefano Travaglia (236.), se kterým prohrál za dvě a půl hodiny 1:6, 7:6(5), 2:6.

13:31
Paulson vybojoval postup do osmifinále

Andrew Paulson (359.) na challengeru v italském Cordenonsu uspěl v úvodním kole dvouhry a vybojoval postup do osmifinále. Slovince Filipa Jeffa Planinšeka (1162.) porazil za necelé dvě a půl hodiny po setech 7:6(10), 2:6, 6:1.