17:32
Svrčina vstoupil do challengeru vítězstvím

Dalibor Svrčina (315.) úspěšně zahájil své účinkování na challengeru v německém Bonnu. Jednadvacetiletý Čech v úvodním kole porazil Francouze Tristana Lamasineho (301.) po sadách dvakrát 6:3. Český tenista v prvním setu vedl už 4:0, přišel o oba brejky. Za stavu 4:3 však potřetí uspěl na returnu, set dopodával do vítězného konce. Ve druhé sadě přidal další dva brejky, po hodině a půl slavil postup do osmifinále.

16:07
Nicod se kvalifikoval na challenger v Německu

Jakub Nicod (333.) se kvalifikoval do hlavní soutěže německého challengeru v Bonnu. Druhý nejvýše nasazený ve finále přehrál domácího Matse Rosenkranze (424.) po setech 4:6, 7:5, 6:3. Dvacetiletý Čech přitom prohrával už 4:6, 0:3, ve druhém setu čelil manku dvou brejků. Následně otočil na 5:3. Soupeř sice zabral, koncovka však patřila Nicodovi. V závěrečném setu mu stačil jeden úspěšný gem na returnu.

08:09
Menšík vstoupil vítězně do kvalifikace

Jakub Menšík (65.) potvrdil roli favorita v prvním kole kvalifikace Masters v kanadském Montréalu. Český mladík vyzrál na domácího držitele divoké karty Taha Baadiho (882.) po setech 6:3 a 7:5. O výsledku první sady rozhodl jediný brejk v šestém gemu. Ve druhém dějství ztratil Menšík vedení 4:0, koncovku ale urval na svou stranu. V souboji o postup do hlavní soutěže vyzve zkušeného Chorvata Bornu Čoriče (83.).

08:04
Bouzková ve finále nestačila na Badosaovou

Marie Bouzková (43.) skončila na turnaji kategorie WTA 500 ve Washingtonu těsně pod vrcholem. Česká tenistka podlehla v dvouapůlhodinovém finále španělské hvězdě Paule Badosaové (62.) po setech 1:6, 6:4 a 4:6. Svou finálovou bilanci na elitním okruhu si tak pohoršila na jednu výhru oproti šesti porážkám. Vítězem turnaje ATP na stejném místě se stal Američan Sebastian Korda, kterým tím napodobil triumf svého otce Petra Kordy z roku 1992.