20:28
Sisková v Jasech neuspěla

Anna Sisková (454.) se jako náhradnice dostala do kvalifikace turnaje WTA v Jasech, turnaj pro ni však skončil v prvním kole. Za dvě hodiny a 34 minut prohrála s Rumunkou Gabrielou Leeovou (365.) 5:7, 6:4, 6:7(2).

18:17
Knutsonová v Portu dohrála v semifinále

Gabriela Knutsonová (195.) do druhého finále v řadě nepostoupila. V semifinále pětasedmdesátky na okruhu ITF v portugalském Portu prohrála souboj s Tessah Andrianjafitrimovou (599.) z Francie 1:6, 4:6. Ve druhém setu za stavu 2:3 bylo střetnutí přerušeno a po návratu na kurt se české tenistce povedlo brejkem srovnat na 3:3. Jenže posléze opět přišla o podání a tentokrát už odpověď nenašla.

17:19
Gengel s Geertsem vyhráli deblový titul

Marek Gengel a Belgičan Michael Geerts se po vzájemném semifinálovém souboji ve dvouhře vydali v portugalském Castelo Branco odpoledne také k finálovému utkání ve čtyřhře. A Johannese Seemana s Wallym Thaynem dokázali porazit za 65 minut dvakrát 6:3.

16:42
Šmejkalová na favoritku nestačila

Amélie Šmejkalová (789.) nastoupila do prvního kola kvalifikace proti nasazené trojce Katarině Zavacké (179.) a nedokázala na ni najít účinný recept. S favorizovanou Ukrajinkou prohrála za 83 minut po setech 1:6, 4:6.

16:41
Malečková jako jediná postoupila

Jesika Malečková (481.) se dostala do kvalifikace turnaje WTA v Praze až jako náhradnice a dokonale toho dokázala využít! Česká tenistka, která největší úspěchy sbírá ve čtyřhře, vybojovala postup do finálového kola přes Italku Dalilu Spiteriovou (314.), kterou porazila za necelé dvě hodiny 7:5, 6:2. Malečková v utkání prorazila hned šestkrát servis své soupeřky a v prvním setu se jí povedlo nejen otočit skóre z 0:4, ale také odvrátit tři setboly Spiteriové. Ve finále kvalifikace se utká s Ukrajinkou Soboljevovou.

16:14
Viďmanová vyhrála druhý deblový titul v řadě

Darja Viďmanová a Kamilla Bartoneová vyhrály znovu čtyřhru na turnaji ITF v Kuršumlijské Banji. Česko-lotyšská dvojice navázala na triumf z minulého týdne v souboji s Madelief Hagemanovou a Draginjou Vukovičovou, které porazily za 58 minut dvakrát 6:3.

15:22
Kopřiva zvládl úvodní kolo kvalifikace

Vít Kopřiva (112.) vstoupil do kvalifikace na turnaji ATP v rakouském Kitzbühelu vydřeným vítězstvím nad náhradníkem Ignaciem Busem (271.) z Peru. Český tenista vyhrál po dvou hodinách a 18 minutách 6:1, 6:7(3), 6:1.

14:53
Martincová neuspěla v duelu s Perrinovou

Tereza Martincová (243.) nepotvrdila na Spartě roli favoritky a končí hned v prvním kole. Nad její síly byla Švýcarka Conny Perrinová (377.), se kterou prohrála 0:6, 5:7.

14:46
Ticháčková potrápila favoritku, postup nevybojovala

Sedmnáctiletá Eliška Ticháčková se v úvodním kole kvalifikace pražského turnaje prezentovala výborným výkonem a byla velmi blízko postupu do finálového kola. V souboji s Lichtenštejnkou Kathinkou von Deichmannovou (247.) dokázala strhnout první set v tiebreaku na svou stranu a v rozhodujícím dějství dokonce vedla s výhodou jednoho brejku. Zápas, který nabídl dohromady 18 brejků, však za dvě a půl hodiny nakonec prohrála 7:6(7), 2:6, 6:7(3).

13:18
Šafářová po boji v kvalifikaci končí

Na divokou kartu startující Lucie Šafářová se na pražském turnaji WTA do finále kvalifikace neprobojovala. Česká tenistka sice vyhrála nad Ukrajinkou Anastasijí Soboljevovou (237.) první set a dostala se do vedení i v dalších dvou sadách, ale nakonec prohrála po dvou hodinách a sedmi minutách 6:4, 4:6, 3:6.

13:14
Slavíková vyhrála čtyřhru v Kršku

Emma Slavíková a Brazilka Camilla Bossiová vybojovaly titul na turnaji ITF ve slovinském Kršku. V sobotním finále porazily české tenistky Ivanu Šebestovou a Lindu Ševčíkovou 6:3, 2:6, 12:10.

13:13
Gengel si finále nezahraje

Marek Gengel (476.) se do finále turnaje ITF v portugalském Castelo Branco neprobojoval. Český tenista prohrál se svým deblovým parťákem Michaelem Geertsem (319.) z Belgie po setech 3:6, 0:6.

12:28
Viďmanová je po týdnu opět ve finále

Darja Viďmanová (1080.) pokračuje v srbské Kuršumlijské Banji na vítězné vlně. Vítězka tohoto turnaje z minulého týdne se probojovala opět do finále, když v sobotu znovu porazila Lotyšku Kamillu Bartoneovou (668.). Svou deblovou parťačku porazila po dvou hodinách a 35 minutách 6:0, 6:7(3), 6:0.

12:04
Kovačková na favoritku nestačila

Šestnáctiletá Alena Kovačková (964.) dostala do kvalifikace Livesport Prague Open divokou kartu, los k ní však příliš milostivý nebyl. V sobotu dopoledne se utkala s německou favoritkou Monou Barthelovou (202.), které podlehla za pouhých 51 minut po setech 3:6, 0:6.

08:29
Muchová prošla v Palermu do semifinále

Karolína Muchová (35.) uspěla v nočním čtvrtfinále na turnaji WTA v Palermu a postoupila mezi nejlepší čtyřku tamní antukové akce. Česká tenistka udolala Australanku Astru Sharmaovou (151.) za dvě hodiny a 14 minut po setech 7:6(5), 7:6(6).