19:33
Pavlásek s Murraym skončili ve čtvrtfinále

Adam Pavlásek a Brit Jamie Murray se do semifinále čtyřhry na turnaji ATP ve švýcarském Gstaadu nepodívají. Ve čtvrtek odpoledne nasazené jedničky prohrály na tamní antuce s Ugem Humbertem a Fabricem Martinem 6:7(3), 2:6. Česko-britská dvojice si v utkání vypracovala dva brejkboly, ale ani jednou se na returnu neprosadila. Po prvním setu, který rozhodl tiebreak, naopak Pavlásek s Murraym ve druhém dějství dvakrát ztratili servis.

15:29
Veselý další vítězství nepřidal

Jiří Veselý (264.) na challengeru v nizozemském Amersfoortu nedokázal navázat na vítězství z prvního kola a s turnajem se loučí. V osmifinále podlehl Murkelovi Alejandrovi Dellienovi (168.) z Bolívie za 93 minut po setech 3:6, 4:6. Veselého tentokrát vůbec nedrželo podání, které si prohrál hned čtyřikrát. Ve druhé sadě pak nedokázal nic vytěžit z vedení 3:0, když vzápětí ztratil pět her v řadě.

08:11
Muchová v Palermu ustála další obrat

Karolína Muchová (35.) po návratu na kurty postoupila do druhého čtvrtfinále. Sedmadvacetiletá Češka ve středečním večerním osmifinále na turnaji kategorie WTA 250 v italském Palermu porazila Nomu Nohaovou Akugueovou (197.) po sadách 6:7(0), 6:2, 6:3. O první semifinále od loňského US Open se utká s Astrou Sharmaovou (151.).