20:53
Plíšková ve finále padla ve třech setech

Karolína Plíšková (50.) druhý třísetový duel v rámci jednoho dne v Nottinghamu nevyhrála. V souboji o titul prohrála turnajová šampionka z roku 2016 s domácí Katie Boulterovou (30.). I v pátém vzájemném duelu rozhodovalo o vítězce třetí dějství. Plíšková urvala to první, nakonec ale po hodině a 53 minutách padla 6:4, 3:6 a 2:6.

20:22
Samsonovová vyhrála turnaj v Hertogenboschi

Ljudmila Samsonovová (15.) otočila vývoj finálového duelu na turnaji v nizozemském Hertogenboschi a raduje se ze zisku trofeje. V nedělním utkání porazila Kanaďanku Biancu Andreescuovou (228.) po dvou a půl hodinách 6:4, 3:6, 5:7.

19:31
Martincová se v Birminghamu nekvalifikovala

Česká tenistka Tereza Martincová (195.) postup do hlavní soutěže v Birminghamu nevybojovala. Nad její síly byla ve finále kvalifikace Japonka Mojuka Učidžimová (76.), se kterou prohrála po dvouhodinovém boji 7:5, 4:6, 4:6, když ve třetím setu neudržela vedení 4:1.

18:17
Premiérový titul pro Drapera

Dvaadvacetiletý Brit Jack Draper (40.) vybojoval svou první trofej na okruhu ATP! V nedělním finále travnatého německého turnaje ve Stuttgartu si mladý Brit vyšlápl na zkušeného Itala Mattea Berrettiniho (95.), kterého po 128 minutách boje porazil 3:6, 7:6(5), 6:4.

18:15
De Minaur vyhrál titul v Hertogenboschi

Australan Alex De Minaur potvrdil v neděli roli favorita a ukořistil turnajovou trofej v nizozemském Hertogenboschi. Nasazená devítka si ve finále poradila s Američanem Sebastianem Kordou (26.), kterého porazila 6:2, 6:4.

16:53
Fruhvirtová ve finále kvalifikace neuspěla

Linda Fruhvirtová (139.) nedokázala najít recept na Švýcarku Viktoriji Golubicovou (73.) a do turnaje v Birminghamu se nekvalifikovala. Česká tenistka vyhrála první set, ale v dalších dvou sadách tahala za kratší konec, kvůli čemuž za dvě hodiny a dvanáct minut prohrála 7:5, 2:6, 2:6.

14:33
Plíšková zvládla další bitvu, zahraje si o titul

Karolína Plíšková (50.) vybojovala na turnaji WTA v anglickém Nottinghamu postup do finále! Česká tenistka zvládla další dramatickou třísetovou bitvu, když tentokrát přetlačila Francouzku Diane Parryovou (64.). Plíšková zvítězila po dvou hodinách a 25 minutách 6:7(9), 6:1, 6:4. Ještě v neděli si zahraje o titul z travnatého turnaje, hrát bude s Katie Boulterovou.

14:24
Kellovský ztratil vedení, titul nezískal

Dominik Kellovský měl zápas s Uruguaycem Francem Roncadellim na turnaji v Nyíregyháze skvěle rozehraný. Ve třetím setu se prodral do vedení 5:3 a měl zisk titulu na dosah. Roncadelli se ovšem nevzdal, povedlo se mu skóre otočit a nakonec po třech hodinách boje zvítězil 6:2, 1:6, 7:5.

14:21
Siniaková se kvalifikovala v Berlíně

Kateřina Siniaková (31.) předvedla na travnatém turnaji v Berlíně suverénní jízdu do hlavní soutěže. V nedělním finálovém kole uspěla pětkrát na returnu a porazila Ukrajinku Julii Starodubcevovou (134.) za 78 minut dvakrát 6:2.

13:51
Bejlek se do hlavní soutěže nekvalifikovala

Sára Bejlek (124.) si hlavní soutěž na turnaji v Berlíně nezahraje. Na travnaté akci v souboji s Rebekou Masárovou (103.) sice ve třetím setu stáhla ztrátu dvou brejků a vynutila si rozhodující tiebreak, ale v něm prohrála 3:7. Zápas, který se protáhl na dvě hodiny a 37 minut, nakonec česká hráčka ztratila po setech 7:6(4), 4:6, 6:7(3).

11:48
Palicová vyhrála druhý turnaj v řadě

Barbora Palicová (285.) těží maximum ze své aktuální formy. Poté, co před dvěma týdny ukončila takřka dvouleté čekání na titul ve slovinském Otočci, tak se jí povedlo ukořistit trofej i tento týden v polském Gdaňsku. Ve finále proti Švédce Kajse Rinaldové Perssonové (377.) byla lepší hráčkou, získala první set a za stavu 6:2, 1:0 jí soupeřka skrečovala.