19:42
Alcaraz po více než čtyřech hodinách vydřel titul!

Dramatická pětisetová bitva se strhla v neděli odpoledne na dvorci Philippa Chatriera, kde se rozhodovalo o letošním šampionovi Roland Garros. Duel, který se protáhl na čtyři hodiny a dvacet minut, nakonec na svou stranu strhnul třetí hráč světa Carlos Alcaraz, jenž sice prohrával 1:2 na sety, ale v půl osmé večer se přesto mohl začít radovat z vítězství 6:3, 2:6, 5:7, 6:1, 6:2 nad Alexanderem Zverevem (4.).

18:53
Viďmanová si na premiérovou trofej musí počkat

Jednadvacetiletá Darja Viďmanová (-) neudržela na turnaji ITF v Santo Domingu ve třetím setu vedení a premiérovou singlovou trofej nevybojovala. Česká tenistka svedla s Němkou Antonií Schmidtovou (520.) dramatickou třísetovou bitvu, která se protáhla na tři hodiny a třináct minut, během kterých měla své šance, ale nakonec prohrála 6:4, 2:6, 5:7, když se jí za stavu 5:4 ve třetím dějství nepovedlo utkání dopodávat.

17:29
L. Fruhvirtová se kvalifikovala v Nottinghamu

Kvalifikační jednička Linda Fruhvirtová (144.) se na turnaji WTA v anglickém Nottinghamu probila do hlavní soutěže. V nedělním finálovém kole porazila britskou deblistku Samanthu Murrayovou, která za poslední dva roky odehrála teprve svůj druhý singlový turnaj. Česká tenistka zvítězila po velkém boji po dvou hodinách a 40 minutách 7:6(3), 6:7(3), 6:3.

17:24
Martincová na nasazenou jedničku nestačila

Tereza Martincová (189.) se na turnaji WTA v nizozemském Hertogenboschi do hlavní soutěže nekvalifikovala. Nad její síly byla nasazená jednička Aljaksandra Sasnovičová (104.), se kterou prohrála za 107 minut po setech 5:7, 6:7(5). V prvním setu přitom Martincová vedla už 5:3, ale pak ztratila čtyři hry v řadě. Ve druhém dějství naopak stáhla ztrátu z 2:4 a v desátém gemu měla na returnu dva setboly, nicméně sada došla do tiebreaku, v němž prohrála 5:7.

13:41
Siniaková s Gauffovou vyhrály Roland Garros!

Vítězkami ženské čtyřhry se na letošním Roland Garros staly Kateřina Siniaková a Coco Gauffová, které spolu bok po boku startovaly na vůbec první akci! Hvězdné česko-americké duo ukončilo ve finále desetizápasovou neporazitelnost Jasmine Paoliniové a Sary Erraniové z Itálie, které za hodinu a 47 minut porazilo 7:6(5) a 6:3. Pro rodačku z Hradce Králové jde už o osmý grandslamový titul a vůbec první, který nezískala v páru s krajankou Barborou Krejčíkovou.

12:59
Knutsonová titul v Montemoru nevybojovala

Česká tenistka Gabriela Knutsonová (215.) neudržela vedení ve finále turnaje ITF v portugalském Montemoru a končí těsně pod vrcholem. V nedělním utkání proti Eudice Wong Čchong (295.) z Hongkongu získala první set, ale v dalších dvou sadách se jí přestalo dařit. Výsledkem byla porážka 6:3, 2:6, 1:6, která se zrodila za hodinu a 51 minut boje.