22:33
Viďmanová postoupila v Santo Domingu do finále

Česká tenistka Darja Viďmanová (-) vybojovala na turnaji v Santo Domingu postup do finále dvouhry. Napřed v sobotním čtvrtfinále porazila za necelé dvě hodiny Indku Riya Bhatiaovou (983.) 6:3, 6:2 a večer pak nastoupila také do semifinále. V něm porazila domácí Anu Carmen Zamburekovou (-) 7:6(3), 6:2.

19:10
Arevalo s Pavičem slaví v Paříži deblový titul

Marcelo Arevalo a Mate Pavič dokázali ovládnout letošní Roland Garros! Na pařížské antuce vybojovali grandslamový titul po sobotním vítězství ve finále, v němž porazili Italy Simone Bolelliho a Andreu Vavassoriho za hodinu a 34 minut po setech 7:5, 6:3.

17:32
Viďmanová postoupila v Santo Domingu do semifinále

Česká tenistka Darja Viďmanová (-) vybojovala na turnaji v Santo Domingu postup do semifinále dvouhry. V sobotním čtvrtfinále porazila za necelé dvě hodiny Indku Riya Bhatiaovou (983.) 6:3, 6:2. Semifinále by se mělo odehrát ještě během sobotního programu.

17:22
Martincová zvládla vstup do kvalifikace v Nizozemsku

Tereza Martincová (189.) uspěla v úvodním kole kvalifikace travnatého turnaje WTA v nizozemském Hertogenboschi. Postup do finálového kola vybojovala nad Srbkou Natalijí Stevanovičovou (182.), kterou porazila 6:2, 6:4.

16:57
Valentová zkompletovala double!

Tereza Valentová bude vzpomínat na letošní pařížský grandslam zajisté hodně dlouho. Sedmnáctiletá hráčka pražské Sparty totiž dokázala zkompletovat double, když na vítězství ve dvouhře navázala odpoledne také ve čtyřhře. Spolu se Slovenkou Renátou Jamrichovou porazily v sobotním finále Američanky Tyru Caterinu Grantovou a Ivu Jovicovou dvakrát 6:4.

16:36
L. Fruhvirtová uspěla v úvodním kole kvalifikace

Linda Fruhvirtová (144.) vstoupila v sobotu do kvalifikace travnatého turnaje WTA v Nottinghamu z pozice nasazené jedničky a i přes velké komplikace nakonec vybojovala postup do finálového kola. Po takřka dvou hodinách udolala srdnatě bojující Britku Amelii Rajeckou (788.) po setech 6:1, 4:6, 7:5.

16:29
Šwiateková vyhrála třetí Roland Garros v řadě

Světová jednička Iga Šwiateková si z Roland Garros pomaličku dělá svůj domácí grandslam! Polská tenistka v sobotu vyhrála svůj čtvrtý titul na pařížské antuce, přičemž obhájila své tituly z let 2022 a 2023, čímž zkompletovala vítězný hattrick. Ve finále nedala šanci Italce Jasmine Paoliniové, kterou deklasovala 6:2, 6:1.

16:12
Mandelíková uspěla ve finále ve Focsani

Kateřina Mandelíková a Rumunka Briana Szabóvá vyhrály čtyřhru na turnaji ITF v rumunském Focsani. Na tamní antukové patnáctce porazily ve finále Victorii Bosiovou a Patriciu Mariu Tigovou za 88 minut po setech 7:6(3), 6:0.

16:00
Hindová vyhrála titul v Banja Luce

Denisa Hindová a Italka Vittoria Modestiová se staly šampionkami turnaje ITF v bosenské Banja Luce. V sobotním finále čtyřhry porazily za 87 minut Marii Mettrauxovou a Dogu Turkmenovou 6:2, 3:6, 10:7.

15:59
Vocel s Paulem vyhráli v Sarajevu

Titulovou radost prožili na pětadvacítce v bosenském Sarajevu Matěj Vocel a Švýcar Jakub Paul. V sobotním finále se jim povedlo za pouhých 65 minut porazit Novozélanďana Finna Reynoldse a Australana Adama Taylora po setech 6:0, 6:4.

14:44
Pátý s Orlovem slaví titul

Daniel Pátý a Ukrajinec Vladyslav Orlov získali na turnaji ITF v polském Grodzisku Mazowieckim turnajovou trofej ze čtyřhry! V sobotním finále porazili za 72 minut domácí pár Adama Bajurka a Pawla Juszczaka po setech 6:0, 7:6(1).

14:00
Češky v Banja Luce do finále nepostoupily

Turnaj ITF v Banja Luce měl v sobotu na programu semifinálové zápasy ve dvouhře, do kterých nastoupily i Denise Hrdinková (781.) a Amélie Šmejkalová (859.). Českým hráčkám se ale v boji o postup do finále nedařilo. Hrdinková podlehla Živě Falknerové (483.) 4:6, 1:6 a Šmejkalová padla dvakrát 3:6 s Lunou Vujovičovou (967.).

13:42
Kym slaví titul v Prostějově

Švýcarský kvalifikant Jerome Kym (444.) vybojoval na challengeru v Prostějově svůj první titul z okruhu ATP Challenger Tour! V sobotním finále porazil Tchajwance Ťün-sin Cenga (253.) 6:2, 3:6, 6:2.

12:57
Valentová vybojovala grandslamový titul!

V Paříži bylo v sobotu poprvé v historii k vidění ryze české juniorské finále na grandslamovém turnaji. V českém derby se nakonec z vítězství a svého prvního juniorského grandslamového titulu radovala sedmnáctiletá Tereza Valentová, která porazila o rok mladší Lauru Samson za hodinu a 41 minut po setech 6:3, 7:6(0). Samson v obou sadách tahala za kratší konec a musela dotahovat ztrátu brejku. Byť to v obou setech dokázala, v koncovkách potvrdila Valentová, že byla o něco lepší hráčkou. Úvodní dějství ukořistila po dalším brejku v osmé hře, ve druhém setu pak sice nedopodávala za stavu 6:5, ale v tiebreaku svou krajanku deklasovala 7:0.

12:14
Knutsonová vybojovala postup do finále

Gabriela Knutsonová (215.) na turnaji ITF v portugalském Montemoru vybojovala postup do prvního finále od loňského listopadu. Česká tenistka si v dopoledním utkání poradila se Švédkou Jacqueline Cabaj Awadovou (477.), kterou deklasovala za pouhých 61 minut po setech 6:2, 6:0!