22:38
Sinner je šampionem US Open

Světová jednička Jannik Sinner se dočkal svého druhého grandslamového titulu. Šampion letošního Australian Open potvrdil svou dominanci na tvrdých površích, když ve finále US Open přehrál domácího Taylora Fritze (12.) po dvou hodinách a 16 minutách 6:3, 6:4 a 7:5. Americký tenis si tak na svého prvního grandslamového šampiona od Andyho Roddicka, jenž triumfoval na US Open 2003, bude muset ještě počkat.

19:52
Viďmanová vyhrála třetí letošní titul

Darja Viďmanová (594.) na turnaji ITF v Dominikánské republice v Punta Caně získala svůj třetí titul v této sezoně a první trofej z kategorie W35. Jednadvacetiletá česká tenistka otočila skóre zápasu s osmou nasazenou Alexandrou Vecicovou (526.) z Německa, kterou porazila za tři hodiny a 35 minut 3:6, 6:0, 6:4.

00:48
Sabalenková triumfovala na US Open

Vítězkou letošního ročníku US Open se v New Yorku stala Aryna Sabalenková (2.). Stejně jako před třemi týdny na tisícovce v Cincinnati porazila ve finále domácí Jessicu Pegulaovou (6.), a to za necelé dvě hodiny poměrem dvakrát 7:5. Pegulaová šla v prvním setu po brejku do vedení 2:1, jenže ho nepotvrdila a zakrátko prohrávala 2:5. Následující minuty patřily opět Američance, která vyrovnala na 5:5 a měla na příjmu brejkbol. Sabalenková ho odvrátila a následně sama dějství skrze pátý využitý setbol na příjmu ukončila. Ve druhé sadě měla Sabalenková brejkbol na 4:0. Pegulaová otočila na 5:3 a zdálo se, že finále má namířeno do rozhodujícího dějství. Rodačka z Minsku nicméně zvládla v pravý moment znovu zkoncentrovat síly a ziskem čtyř gemů v řadě vybojovala třetí grandslamový titul.