22:52
Erraniová a Vavassori triumfovali v mixu

US Open zná své první šampiony! Vítězi ve smíšené čtyřhře se stali Italové Sara Erraniová a Andrea Vavassori. Nasazené trojky zdolaly ve vyrovnaném finále za hodinu a půl 7:6(0) a 7:5 americkou dvojici Taylor Townsendová, Donald Young. Na první brejk se čekalo až do jedenáctého gemu. Erraniová s Vavassorim ho na podání nepotvrdili, v tiebreaku ale nepovolili soupeřům ani bod. Ve druhém dějství promarnili favorité vedení 4:1, od stavu 5:5 se však blýskli šňůrou sedmi vyhraných výměn v řadě, díky které se dostali do vedení 6:5 a 40:0. Erraniová s Vavassorim posléze proměnili celkově třetí mečbol a mohli slavit zisk grandslamové trofeje.

12:53
Nicod okořenil postup kanárem

Jakub Nicod (337.) vybojoval na challengeru v rakouském Tullnu postup do čtvrtfinále. Český tenista svedl s Němcem Danielem Masurem (294.) dramatickou bitvu v prvním setu, v němž dvakrát neudržel výhodu brejku. Sada dospěla až do tiebreaku, ve kterém Nicod čelil třem setbolům, nakonec ale skóre otočil na 10:8. Ve druhém dějství už Nicod dominoval, soupeři uštědřil kanára a za 96 minut zvítězil 7:6(8), 6:0.

05:58
Sinner porazil ve šlágru Medveděva

V souboji dvou grandslamových šampionů na US Open uspěl Ital Jannik Sinner. První tenista žebříčku přehrál ve čtvrtfinále Rusa Daniila Medveděva (5.) po dvou a půl hodině 6:2, 1:6, 6:1 a 6:4. Sinner se na rozdíl od svého soupeře vyvaroval většího počtu nevynucených chyb, kterých zahrál 38 (Medveděv 57). Zároveň se mu dařilo na síti, kde uspěl v 28 z 33 pokusů. V semifinále na něj čeká Brit Jack Draper (25.).

03:04
Pegulaová si vyšlápla na Šwiatekovou

Jessica Pegulaová (6.) se postarala o překvapení na grandslamovém US Open. Americká reprezentantka vyřadila ve čtvrtfinále světovou jedničku Igu Šwiatekovou po setech 6:2 a 6:4. Obě tenistky v utkání zahrály 12 vítězných úderů, Šwiateková ale zapsala mnohem více nevynucených chyb (41:22). Pegulaová si zahraje ve svém premiérovém grandslamovém semifinále proti Karolíně Muchové (52.).

01:00
Siniaková skončila v deblovém semifinále

Kateřina Siniaková třetí grandslam v řadě neovládne. Deblová šampionka z Roland Garros a Wimbledonu vypadla na US Open v semifinále. Spolu s Američankou Taylor Townsendovou v něm podlehla 5:7, 6:4 a 3:6 Kristině Mladenovicové a Šuaj Čang. V rozhodujícím setu šly turnajové trojky po brejku do vedení 3:2, jenže od té doby už nezískaly ani gem. Do finále tak postoupila nenasazená francouzsko-čínská dvojice, jež si o titul zahraje proti Ljudmile Kičenokové z Ukrajiny a Jeleně Ostapenkové z Lotyšska.