21:24
Krejčíková uspěla v deblové dohrávce

Zápas 1. kola čtyřhry mezi Barborou Krejčíkovou s Laurou Siegemundovou a Samanthou Murrayovou s Eden Silvaovou byl v pátek přerušen za stavu 7:6(1), 5:4 ve prospěch česko-německé dvojici. V sobotní večerní dohrávce nasazené osmičky přišly na dvorec, prolomily soupeřkám servis a po pouhém jednom gemu tuto dohrávku ukončily.

19:27
Kolodziejová se Siskovou padly s nasazenými pětkami

Miriam Kolodziejová a Anna Sisková další vítězství ve Wimbledonu nevybojovaly. V utkání druhého kola čtyřhry prohrály s nasazenými pětkami a výraznými favoritkami z Itálie Sarou Erraniovou a Jasmine Paoliniovou 1:6, 4:6.

19:24
Šwiateková senzačně končí ve třetím kole

Přestože světová jednička Iga Šwiateková během kariéry ve Wimbledonu doposud zrovna nezářila, vyřazení ve třetím kole je prvotřídní senzací. Šampionka nedávného Roland Garros padla ve třech setech s Kazachstánkou Julií Putincevovou (35.), která ji porazila za dvě hodiny 3:6, 6:1, 6:2.

19:07
Džábirová finále neobhájí

Už ve třetím kole Wimbledonu skončila pouť finalistky posledních dvou ročníků Uns Džábirové (10.). Tuniská tenistka, která se pomalu chystá k přerušení kariéry kvůli založení rodiny, podlehla Elině Svitolinové (21.) 1:6, 6:7(4).

17:52
Siniaková postupuje v deblu

Postup do osmifinále čtyřhry na Wimbledonu vybojovaly Kateřina Siniaková a Američanka Taylor Townsendová. Jejich zápas druhého kola s Oliviou Gadeckou a Elixane Lechemiovou, který byl v pátek po pár gemech kvůli dešti přerušen, nakonec vyhrály za hodinu a 48 minut po setech 6:4, 2:6 a 6:1.

16:21
Krejčíková slaví postup do osmifinále

Barbora Krejčíková (32.) pokračuje v úspěšné pouti na letošním Wimbledonu. Po dvou dramatických bitvách, v nichž absolvovala čtyři tiebreaky, zvládla zápas třetího kola proti Jessice Bouzasové (83.) s přehledem. V prvním setu nadělila soupeřce kanára, načež duel přerušil déšť. Za stavu 6:0 a 4:3 měla Krejčíková výhodu brejku, zápas ale dál už nepokračoval. Bouzasovou začaly trápit bolesti zad a po sedmém gemu si vzala přestávku na ošetření. Kvůli zranění v dolní polovině zad utkání skrečovala.

15:25
Kellovský si finále nezahraje

Dominik Kellovský (634.) napodobil v Kuršumlijské Banje osud své krajanky Michaely Bayerlové a rovněž končí v semifinále. Nad síly českého tenisty byl naturalizovaný Francouz Luka Pavlovič (464.), se kterým prohrál dvakrát 4:6.

15:20
Murray mix s Raducanuovou neodehraje

Andy Murray měl na svém posledním Wimbledonu hrát smíšenou čtyřhru po boku Emmy Raducanuové. Ta se však v sobotu z turnaje odhlásila kvůli problémům s pravým zápěstím. Murrayho posledním zápasem ve Wimbledonu tak zůstává první kolo čtyřhry s bratrem Jamiem, v němž Britové prohráli s Australany Hijikatou a Peersem.

14:01
Mandelíková získala titul v Maďarsku

Kateřina Mandelíková a Slovenka Ingrid Vojciňáková vyhrály turnaj ITF v maďarském Mogyoródu. Ve finále porazily Pannu Barthovou a Katerinu Tsygourovovou 6:2, 7:5. Jednadvacetiletá Češka vybojovala svůj druhý profesionální titul ze čtyřhry.

13:51
Pátý s Rečkem na trofej nedosáhli

Finále turnaje ITF v německém Marburgu české šampiony nepoznal. Daniel Pátý a Dominik Reček totiž prohráli finále s Buvaysarem Gadamaurim a Antonem Matusevichem za 66 minut dvakrát 3:6.

13:49
Bayerlová si o singlový titul nezahraje

Michaela Bayerlová (510.) neudržela v sobotu vedení a v Kuršumlijské Banje si o titul ze dvouhry nezahraje. V souboji s Kazachstánkou Žibek Kulambajevovou (472.) prohrála 6:2, 1:6, 3:6.

11:59
Štruplová se do finále nepodívá

Julie Štruplová (279.) končí v německém Stuttgart-Vaihingenu před branami finále. Česká tenistka nestačila na domácí devatenáctiletou Ellu Seidelovou (157.), se kterou prohrála za 59 minut dvakrát 1:6.