19:11
Kolodziejová se Siskovou si zahrají o titul

Miriam Kolodziejová a Anna Sisková potvrdily na turnaji WTA 125 v italské Gaibě roli favoritek a postoupily do finále. Nasazené dvojky porazily za 63 minut po setech 6:2, 6:3 Estelle Cascinovou a Camillu Rosatellovou.

19:09
Vrbenský prošel v Německu do semifinále

Michael Vrbenský (287.) se po dlouhém čekání kvůli dešti nakonec dočkal svého čtvrtfinálového zápasu v německém Saarlouisu a vybojoval postup. Do semifinále přešel přes domácího Lucu Wiedenmanna (594.), kterého porazil 6:2, 6:3.

16:53
Siniaková bude čtvrtfinále dohrávat až v sobotu

Čtvrtfinále turnaje WTA v Berlíně mezi Kateřinou Siniakovou (30.) a Jessicou Pegulaovou (5.) se bude dohrávat až v sobotu. Důvodem je nejen déšť, který se spustil nad Berlínem, ale také hrozící bouřky a celkově velmi nepříznivá předpověď počasí. Duel české tenistky se světovou pětkou byl přerušen za stavu 6:7(2), 6:3, 2:4.

16:35
Krejčíková dohrála ve čtvrtfinále

Barbora Krejčíková (25.) na turnaji WTA v Birminghamu dohrála ve čtvrtfinále. Nad síly české tenistky na anglickém pažitu byla Anastasia Potapovová (36.), se kterou prohrála za 72 minut po setech 1:6, 4:6. Zatímco první set byl tahem na jednu branku, ve druhém dějství začala Krejčíková klást odpor, ke kýženému brejku se ale nepropracovala. Rozhodujícím se ukázal až sedmý gem, v němž Potapovová prorazila Češce její servis a zápas dokázala dopodávat.

15:49
Kellovský postup do semifinále nevybojoval

Dominik Kellovský (650.) se loučí s turnajem ITF v Nyíregyháze ve čtvrtfinále. Na maďarské antuce nestačil ve čtvrtfinále na domácího Gabora Hornunga (-), jemuž podlehl 3:6, 6:7(2). Mrzet jej může zejména to, že nevyužil ve druhé sadě vedení 3:0, o které poměrně rychle přišel.

14:54
Barnat s Dudou dohráli v semifinále

Challenger ve francouzském Blois skončil pro Jiřího Barnata a Filipa Dudu v semifinále. České duo nestačilo v hale na tvrdém povrchu na Corentina Denollyho a Arthura Geu, kterým podlehlo za 63 minut po setech 3:6, 4:6.

11:18
ITS Cup: Paštiková řádila a prolétla do semifinále

Báječný tenisový týden Julie Paštikové (-) pokračuje. Teprve šestnáctiletá česká tenistka na turnaji kategorie W75 na olomouckém ITS Cupu zvládla i čtvrtfinále dvouhry, ve kterém po sadách dvakrát 6:1 smetla třetí hráčku podniku Leyru Romerovou Gormazovou (186.). Paštiková slavila postup do prvního semifinále kariéry za pouhých 62 minut hry.

09:27
Dvojice Nosková, Siniaková je už v semifinále deblu

Linda Nosková s Kateřinou Siniakovou postoupily do semifinále čtyřhry v Berlíně. Ve čtvrtfinále měly narazit na dvojici Azarenková, Badosaová, která do zápasu nezasáhla. Češky si o finále travnatého turnaje kategorie WTA 500 zahrají s deblem Čan Chao-čching, Veronika Kuděrmetovová.