18:04
Mpetshi Perricard slaví titul z Lyonu

Francouzský tenista Giovanni Mpetshi Perricard (117.) vybojoval na turnaji ATP v Lyonu svůj první titul na nejvyšším okruhu. Dvacetiletá divoká karta dokázala v sobotním finále porazit šestého nasazeného Tomáse Martína Etcheverryho (29.) z Argentiny 6:4, 1:6, 7:6(7).

17:07
Macháč v Ženevě na trofej nedosáhl

Tomáš Macháč (44.) na premiérový titul z okruhu ATP nedosáhl. Ve švýcarské Ženevě začal parádně, nad druhým nasazeným Casperem Ruudem (7.) vedl 5:3. Pak ale třiadvacetiletý Čech neproměnil setbol a prohrál sedm gemů v řadě. Manko brejku z druhého gemu už ve druhém setu nedohnal, se sedmým tenistou žebříčku prohrál za hodinu a 47 minut 5:7 a 3:6. Norský favorit tak zvládl dva zápasy v rozmezí několika hodin a přidal do sbírky svou dvanáctou trofej.

16:57
Keysová v americkém finále deklasovala Collinsovou

Madison Keysová (16.) získala ve francouzském Štrasburku turnajový titul. Americká tenistka porazila ve finále svou krajanku a světovou dvanáctku Danielle Collinsovou, kterou rozdrtila 6:1, 6:2.

16:52
Stearnsová vybojovala první titul

Američanka Peyton Stearnsová (81.) slaví na okruhu WTA svou premiérovou trofej! Poté, co ve čtvrtfinále turnaje v marockém Rabatu prohrávala s Italkou Bronzettiovou ve třetím setu 0:5 a čelila dohromady dvěma mečbolům a otáčet skóre musela i v zápase s Viktorijí Tomovovou, tak v sobotním finále deklasovala Majar Šarífovou (66.) 6:2, 6:1.

16:11
Laboutková české finále nezařídila

Turnaj v chorvatském Bolu české finále neuvidí. Ve druhém semifinále totiž Aneta Laboutková (769.) nestačila na domácí Saru Svetačovou (-), která hraje první turnaj ITF po roce a půl. S Chorvatkou Laboutková prohrála po třech hodinách a devíti minutách 6:3, 4:6, 6:7(4).

13:52
Valentová po třech a půl hodinách prohrála finále

Tereza Valentová (334.) svedla na turnaji v rakouském Annenheimu náročný a dramatický souboj o titul s Belgičankou Marií Benoitovou (282.). Finále, které se protáhlo na tři a půl hodiny, nakonec vyhrála Benoitová 7:5, 3:6, 7:5, když česká tenistka v prvním i třetím setu neudržela vedení s výhodou brejku.

13:08
Vrbenský v Augsburgu trofej nezískal

Michael Vrbenský a Rakušan David Pichler neudrželi ve finále challengeru v německém Augsburgu vedení a z turnaje odjíždí bez titulu. V sobotním utkání podlehli domácím Jakobovi Schnaitterovi a Marku Wallnerovi 6:3, 2:6, 8:10. Vrbenský s Pichlerem měli velmi dobře rozehraný i supertiebreak, v němž však neudrželi náskok 6:3.

13:04
Paulson s Riklem prohráli finále ve Skopje

Challenger ve Skopje se českých šampionů nedočkal. V sobotním finále čtyřhry neuspěli Andrew Paulson a Patrik Rikl, kteří nestačili na Američany Ryana Seggermana a Patrika Trhaca, s nimiž prohráli 3:6, 6:7(4). Paulsona s Riklem mohou mrzet zejména dva nevyužité setboly v desáté hře druhého setu.

12:40
Samson je v Bolu je finále

Laura Samson vybojovala postup do finále turnaje ITF v chorvatském Bolu. V sobotu si poradila v duelu dvou nenasazených hráček s Italkou Gaiou Squarcialupiovou, kterou porazila za 86 minut po setech 7:6(2), 6:1. Česká hráčka si zahraje o třetí letošní titul.

12:25
Bayerlová titul nezískala

Michaela Bayerlová a Bulharka Lia Karatančevová neuspěly ve finále turnaje v Kursumlijské Banje. V souboji o titul prohrály za necelé dvě hodiny Ksenii Laskutovové a Radce Zelníčkové 7:5, 6:7(3), 9:11.

12:23
Barnat s Hrazdilem titul nevybojovali

Jiří Barnat a Jan Hrazdil na turnaji ITF ve slovinském Celje nedokázali přetavit sobotní finále v zisk turnajové trofeje. V sobotu dopoledne prohráli s Filippem Romanem a Kaiem Wehneltem za 73 minut po setech 6:4, 4:6, 4:10.