22:34
Malečková se do finále neprobojovala

Jesika Malečková a Conny Perrinová, které v pátek zvládly čtvrtfinálové utkání čtyřhry, se ve večerním semifinále neprosadily a v Parmě končí před branami finále. Česko-švýcarská dvojice podlehla Ingrid Gamarraové Martinsové a Elixane Lechemiaové 7:6(5), 1:6, 8:10.

18:46
Šebestová s Ševčíkovou zvládly tři zápasy a slaví titul

České tenistky Ivana Šebestová s Lindou Ševčíkovou zvládly ohromně náročný program na turnaji ITF v Kranjské Goře, respektive v náhradním dějišti v Žirovnici, a vyhrály deblový titul! V průběhu pátečního dne odehrály hned tři zápasy, v nichž neokusily hořkost porážky, a ve finále porazily Anastasii Kovalevovou a Emily Welkerovou 6:0, 2:6, 10:3.

17:02
Pátý do finále neprošel

Daniel Pátý (698.), který v pátek zvládl čtvrtfinále proti Samuelu Puškárovi ze Slovenska, se do finále ve Villachu neprobojoval. V odpoledním utkání podlehl Němci Justinovi Engelovi (1237.) 4:6, 2:6.

14:56
Kučmová získala titul ve Villachu

Aneta Kučmová se Slovinkou Nikou Radišičovou vybojovaly deblový titul na turnaji ITF v rakouském Villachu. V pátečním finále si poradily s českými tenistkami Karolínou Kubáňovou a Renatou Voráčovou, které porazily 6:1, 6:4. Pro Kučmovou se jedná o první trofej v této sezoně a dohromady šestý titul ze čtyřhry.

14:22
Malečková ve čtyřhře vyřadila nasazené čtyřky

Jesika Malečková si na turnaji kategorie WTA 125 v italské Parmě zahraje semifinále čtyřhry. Česká tenistka se spoluhráčkou Conny Perrinovou vyřadily čtvrtý nejvýše nasazený debl podniku Barnettová, Christieová po sadách 6:4, 7:5. Malečková s Perrinovou ovládly první set díky brejku v sedmém gemu, při vlastním servisu celkově odvrátily tři brejkboly soupeřek. Ve druhém vedly už 4:0, protihráčky následně otočily na 4:5. Poslední tři gemy však patřily česko-švýcarskému páru, který si ještě dnes zahraje semifinále proti dvojkám turnaje Martinsová, Lechemiaová.

14:12
Nouza ve Francii nevyužil čtyři setboly

Petr Nouza na challengerovém turnaji ve francouzském Bordeaux skončil po prvním zápase deblu. Český tenista a jeho spoluhráč Gregoire Jacq nedokázali najít recept na domácí dvojici Halys, Mahut, se kterou prohráli po sadách 3:6, 6:7(6). Nouza s Jacqem prohrávali už 3:6, 0:2, v polovině druhého setu vyrovnali na 3:3. V koncovce sady měli na returnu tři setboly, které nevyužili. V tiebreaku stáhli ztrátu 2:5, po čtyřech úspěšných míčcích v řadě získali čtvrtý setbol, ani při vlastním podání ho nezužitkovali. O chvíli později vypadli.

12:44
Duda a Kopřiva v dohrávce neuspěli

Filip Duda s Vítem Kopřivou na challengeru v portugalském Oeiras skončili ve čtvrtfinále čtyřhry. Česká dvojice v boji o semifinále nestačila na domácí dvojici Araujo, Domingues po sadách 6:2, 4:6, 7:10. Duda s Kopřivou šli do páteční dohrávky za stavu 6:2, 2:4. Ve druhém setu na brejk nedosáhli, rozhodoval až závěrečný supertiebreak. V něm tahali za kratší konec, dvakrát stáhli manko minibrejku. Za vedení 6:5 měli k dispozici dva servisy, od této chvíle však uhráli jediný míček.