13:34
Malečková favoritku nepřekvapila

Antukový turnaj WTA 125 v italské Parmě skončil pro Jesiku Malečkovou (520.) ve čtvrtfinále. V tom podlehla česká kvalifikantka za hodinu a 45 minut 0:6 a 5:7 nasazené čtyřce Anně Karolíně Schmiedlové (67.) ze Slovenska. Malečková vstoupila do duelu devětadvacetiletých tenistek rozpačitě, v prvním setu schytala kanára. V dlouhém druhém setu vyrovnala hru a hned třikrát získala výhodu brejku, jenže ho ani v jednom případě nezvládla proti obhájkyni finále potvrdit, a to ani za stavu 5:4, kdy podávala na ukončení dějství. Schmiedlové se naopak podařilo duel ukončit třemi získanými gemy v řadě.

13:31
Rikl s Vrbenským jsou v semifinále

Patrik Rikl a Michael Vrbenský postoupili do semifinále čtyřhry na antukovém challengeru v Tunisu. Česká dvojice porazila ve svižném čtvrtfinále francouzské duo Clement Chidekh, Luca Sanchez bez ztráty podání 6:2 a 6:3. V semifinále na Rikla s Vrbenským čekají Bosňan Damir Džumhur a Srb Matej Sabanov.

12:14
Kolodziejová a Sisková končí v semifinále

Miriam Kolodziejová a Anna Sisková skončily v deblovém semifinále na turnaji WTA 125 v Parmě. České tenistky prohrály proti kazachstánsko-ruskému páru Anna Danilinová, Irina Chromačevová úvodní set poměrem 1:6 a poté utkání skrečovaly.