16:24
Djokovič utrpěl debakl ve třetím kole Masters v Římě

Novak Djokovič (1.) se v utkání třetího kola turnaje ATP Masters v Římě proti Chilanovi Alejandrovi Tabilovi (32.) protrápil k porážce. V duelu si nevypracoval ani jeden brejkbol, ztratil čtyři servisy a za 68 minut prohrál 2:6, 3:6.

16:12
Veselý vyhrál po takřka třech hodinách titul

Vítězem antukového challengeru na pražské Štvanici se stal Jiří Veselý (295.). Ačkoliv před turnajem vyhrál jen jediný letošní zápas z dvanácti, v české metropoli nenašel přemožitele a dokráčel si pro celkově dvacátý titul, z toho devátý na této úrovni. Gauthiera Onclina (282.) z Belgie porazil po 2 hodinách a 47 minutách 6:2, 3:6 a 7:6(3).

12:48
Šalková okořenila vítězství kanárem

Dominika Šalková ovládla finálové utkání na Advantage Cars Prague Open na pražské Štvanici a vybojovala druhý titul v této sezoně. Ve finále za pouhých 78 minut deklasovala Polku Maju Chwaliňskou 6:3, 6:0. Jediné zaváhání si Šalková připustila v sedmé hře úvodní sady, ve které přišla o vedení 4:2. Od té chvíle ale kurtu dominovala a získala osm her v řadě. Zápas pak zakončila na svém podání.