19:48
Siniaková vybojovala postup do osmifinále

Kateřina Siniaková s Američankou Taylor Townsendovou vybojovaly postup do osmifinále čtyřhry na Internazionali BNL d'Italia. Česko-americká dvojice, která plni roli turnajových pětek, porazila v sobotním 1. kole Šuko Aojamaovou a Aleksandru Kruničovou hladce 6:3, 6:1. Siniaková s Townsendovou ztratily v průběhu prvního setu jednou podání, to však bylo ve chvíli, kdy vedly o dva brejky. Zápas pak zakončily šňůrou pěti získaných gemů.

19:22
Vondroušová se do osmifinále nepodívá

Turnaj WTA 1000 v italském Římě skončil pro Markétu Vondroušovou (6.) už ve třetím kole. Nestačila v něm na Soranu Cîrsteaovou (32.) z Rumunska, s níž prohrála už počtvrté v řadě. Češka měla přitom zápas rozehrán solidně, v prvním setu vedla už 5:3, přesto nakonec po hodině a 37 minutách padla poměrem 6:7(1) a 3:6.

17:20
Nosková neudržela vedení proti Čeng

Linda Nosková (29.) nenašla ve třetím kole Internazionali BNL d'Italia v Římě recept na světovou sedmičku Čchin-wen Čeng. Přestože česká tenistka vyhrála první set, od druhého dějství tahala za kratší konec a s čínskou favoritkou prohrála 6:3, 1:6, 2:6.

16:10
Šalková korunovala sobotu deblovým titulem

Po úspěchu v semifinále dvouhry nastoupila Dominika Šalková na Advantage Cars Prague Open také k finále čtyřhry. S Australankou Jaimee Fourlisovou sice prohrály první set, ale pak duel s Němkami Nomou Nohaovou Akugueovou a Ellou Seidelovou otočily a za 104 minut zvítězily 5:7, 7:5, 10:4.

16:06
Barnat s Hrazdilem titul v Praze nevybojovali

Jiří Barnat a Jan Hrazdil se představili v sobotu ve finále čtyřhry na štvanickém challengeru, na Němce Jakoba Schnaittera s Markem Wallnerem ale recept nenašli. Česká dvojice se nedokázala prosadit ani jednou na returnu a prohrála ve svižném utkání za 59 minut 3:6, 1:6.

15:00
Štruplová si o titul nezahraje

Julie Štruplová (288.) na turnaji ITF v Trnavě neuspěla v sobotním semifinále proti Japonce Mojuce Učidžimové (110.). S favorizovanou soupeřkou prohrála 4:6, 0:6 a nenavázala tak na vydřené čtvrtfinálové vítězství nad Tamarou Zidanšekovou.

14:49
Veselý v Praze postoupil do finále

Jiří Veselý (295.) v souboji dvou nenasazených tenistů uspěl v sobotním semifinále a na pražské Štvanici bude hrát o titul! Za necelé dvě hodiny se českému tenistovi povedlo porazit Američana Tobyho Kodata (370.) 6:2, 7:5. Veselý v utkání kouzlil zejména na returnu a hned čtyřikrát prorazil Kodatovi podání. Ve druhém setu sice zprvu prohrával 0:2, ale okamžitým rebrejkem skóre dorovnal a rozhodující brejk zaznamenal v jedenácté hře. Tím zlomil Kodatův odpor a zápas dopodával čistou hrou.

14:38
Vlčková titul nevybojovala

Karolína Vlčková a Margarita Ignatjevová z Lotyšska nedokázaly vybojovat na turnaji ITF v Nove Gorici deblovou trofej. V sobotním finále prohrály s Haju Kinošitovou a Teou Nikčevičovou za hodinu a 46 minut po setech 4:6, 7:6(1), 7:10.

14:16
Pavlásek s Beharem končí hned v prvním kole

Adam Pavlásek s Arielem Beharem na úspěch z Mutua Madrid Open nenavážou, v Římě totiž končí hned v prvním kole. Finalisté turnaje Masters v Madridu prohráli v sobotním utkání s Hugem Nysem a Janem Zielinskim za hodinu a půl 3:6, 6:3, 7:10.

12:38
Šalková vybojovala postup do finále

Dominika Šalková (174.) slaví na Advantage Cars Prague Open v Praze postup do finále! V sobotním semifinálovém derby si poradila s Jesikou Malečkovou (520.) za 81 minut hry po setech 6:4, 6:2. Malečková se sice v obou sadách dostala do vedení s výhodou brejku, ale Šalková v obou případech skóre úspěšně otočila. Ve druhé sadě pak předvedla šňůru pěti získaných gemů včetně tří servisů své krajanky.