Zápas Bejlek je odložen. Forejtek v Dobriči neuspěl

Sára Bejlek se v pondělí na turnaji WTA 125 ve slovinské Lublani nepředstaví. Kvůli dešti byl její zápas proti Španělce Leyře Romero Gormazové odložen. Jonáš Forejtek na challengeru v bulharské Dobriči nestačil na Argentince Olivieriho. Dominik Kellovský se v Dobriči kvalifikovat nedokázal.

Forejtek v Dobriči končí
Český tenista Jonáš Forejtek (312.) se loučí s challengerem v bulharské Dobriči hned v prvním kole. Nad jeho síly byl argentinský náhradník Genaro Alberto Olivieri (379.), jenž byl v utkání lepším hráčem a zvítězil za hodinu a 38 minut po setech 6:3, 7:6(3).

Forejtek, který v prvním setu ztratil dvakrát podání, prohrával ve druhém dějství už 0:3, ale povedlo se mu ve skóre dotáhnout. Ve dvanáctém gemu navíc úspěšně odvrátil tři mečboly a dovedl druhou sadu až do tiebreaku. V něm mu ale vůbec nevyšel začátek, nabral vysokou ztrátu a nakonec ho prohrál 3:7.