17:35
Kovačková s Paštikovou vyhrály turnaj na Slovinsku

Alena Kovačková a Julie Paštiková v sobotu odpoledne vyhrály slovinský turnaj ITF ve Slovenske Konjici. Mladé české tenistky ve finále porazily domácí Petju Drameovou a Taru Gorinšekovou 6:2, 6:3. Kovačková získala svůj druhý profesionální titul ve čtyřhře, Paštiková vůbec první.

17:28
Paulson skrečoval semifinále

Andrew Paulson (359.) své první semifinále na okruhu ATP Challenger Tour nedohrál. V utkání s nasazenou čtyřkou Viliusem Gaubasem (221.) prohrál úvodní set 5:7, načež se rozhodl skrečovat. Za postup do semifinále v Cordenonsu se nicméně posune ve světovém žebříčku na 318. místo.

15:36
Štruplová se do finále neprobojovala

Devatenáctiletá Julie Štruplová (269.) se na turnaji ITF v Lipsku do nedělního finále dvouhry nepodívá. V sobotu odpoledne prohrála po takřka třech hodinách s domácí Alexandrou Vecicovou (597.) po setech 6:7(5), 6:4, 0:6.

13:38
Valdmannová v třech setech prohrála semifinále

Šestnáctiletá Vendula Valdmannová (936.) svedla v tuniském Monastiru dramatickou třísetovou bitvu v semifinále turnaje ITF. Na Japonku Hiromi Abeovou (616.) ale nakonec nestačila a za dvě hodiny a 41 minut padla 3:6, 6:4, 2:6.

12:25
Brunclík se do finále neprobojoval

Petr Brunclík (1006.) na turnaji ITF v Monastiru končí před branami finále. V sobotním semifinále byl nad jeho síly Brit Oliver Tarver (721.), se kterým prohrál za dvě hodiny 3:6, 4:6.

12:02
Kovačková na domácí Lovričovou nestačila

Turnaj ITF ve slovinské Slovenske Konjici skončil pro mladičkou Alenu Kovačkovou (951.) v semifinále. Šestnáctiletá Češka nenašla recept na domácí Piu Lovričovou (505.), se kterou prohrála za 74 minut po setech 1:6, 2:6.