21:32
Krejčíková se Siegemundovou dominovaly

Barbora Krejčíková a Laura Siegemundová se kvůli dešti dostaly k osmifinále čtyřhry až večer, když byl jejich zápas přesunut na centrální dvorec pod střechu. Jejich výkon pak byl naprosto dominantní. Česko-německá dvojice nečelila ani jednomu brejkbolu a přejela po setech 6:1, 6:2 Chao-čching Čchan a Veroniku Kuděrmetovovou.

20:16
Alcaraz je v semifinále Wimbledonu

Obhájce loňského wimbledonského titulu Carlos Alcaraz (3.) dokázal na kurtu č. 1 otočit nepříznivý vývoj zápas s Američanem Tommym Paulem (13.). Ač prohrával o set a brejk, dokázal se nastartovat k obratu a za tři hodiny a čtrnáct minut zvítězil 5:7, 6:4, 6:2, 6:2.

20:09
Paoliniová prosvištěla do semifinále

Jasmine Paoliniová (7.) předvedla krasojízdu v cestě do svého premiérového wimbledonského semifinále. Tenistka, která prožívá životní sezonu a doposud ještě nikdy nepřekročila brány prvního kola v All England Clubu, rozdrtila favorizovanou Emmu Navarrovou (17.) za pouhých 58 minut 6:2, 6:1.

18:46
Medveděv vyřadil světovou jedničku

Světová jednička Jannik Sinner se loučí s Wimbledonem ve čtvrtfinále! Italovi se nepovedlo obhájit loňské semifinále, když nad jeho síly byl pátý hráč světa Daniil Medveděv. Ten v dramatické pětisetové bitvě, která se protáhla na čtyři hodiny, zvítězil 6:7(7), 6:4, 7:6(4), 2:6, 6:3.

18:32
Vrbenský v Jasech dohrál

Michael Vrbenský (278.) se na challengeru v rumunských Jasech do osmifinále nepodívá. Český kvalifikant prohrál se Španělem Martinem Landalucem (304.) po 104 minutách hry 6:1, 3:6, 1:6.

18:28
Kopřiva potvrdil roli favorita

Vít Kopřiva (123.) na challengeru v rakouském Salcburku potvrdil roli favorita a vybojoval postup do osmifinále. Čtvrtý nasazený si poradil s americkým kvalifikantem Tobym Kodatem (319.) za dvě hodiny a deset minut po setech 6:4, 7:6(3).

18:26
Kolář v Rakousku skrečoval

Zdeněk Kolář (355.) se na antukovém challengeru v rakouském Salcburku o překvapení nepostaral. V utkání úvodního kola skrečoval za stavu 1:6 a 1:4 silně favorizovanému Hamadu Medjedovićovi (126.) ze Srbska.

16:31
Veselý na favorita nestačil

Jiří Veselý (237.) dohrál na challengeru v rumunských Jasech hned v prvním kole. Nad jeho síly byl Argentinec Camilo Ugo Carabelli (100.), se kterým prohrál na tamní antuce 5:7, 3:6.

16:22
Vekičová ukončila jízdu Sunové

První semifinalistkou letošního Wimbledonu se stala Donna Vekičová (37.). Pod zataženou střechou kurtu číslo 1 přehrála za dvě hodiny a osm minut po obratu 5:7, 6:4 a 6:1 Lulu Sunovou (123.). Její příští soupeřka vzejde ze souboje mezi Italkou Jasmine Paoliniovou a Emmou Navarrovou ze Spojených států.