Směrem k další trofeji. Poljak bude útočit na třetí letošní titul
David Poljak si o víkendu zahraje třetí finále čtyřhry letošní sezony, ve kterém bude chtít udržet stoprocentní bilanci. Osmadvacetiletý Čech se spoluhráčem Hamishem Stewartem v semifinále pětadvacítky ve francouzském Créteilu porazili třetí nasazený pár Ben Jones, Eero Vasa po setech 7:6(6), 1:6, 10:7.

David Poljak rozjel tento rok velice solidně. Na ITF World Tennis Tour se zatím zúčastnil pěti turnajů ve čtyřhře, slavil dva tituly. Na konci ledna uspěli právě s Hamishem Stewartem v Sunderlandu. Nyní ve Francii hraje na šesté akci sezony.
Poljak se Stewartem absolvovali dva snadné úvodní duely. V osmifinále vyřadili dvojici Betesh, Guiovanna po setech 6:3, 6:0, o kolo později nedali šanci páru Maric, Radovanovič, který smetli po sadách 6:3, 6:1. V pátečním semifinále narazili na třetí nasazený debl Jones, Vasa.
Mírní favorité zápasu v prvním setu stáhli manko brejku, ve zkrácené hře využili třetí setbol. Ve druhém dějství uhráli jediný gem, rozhodl až supertiebreak. Česko-britské duo mělo od začátku navrch, se soupeři si celkově poradilo po setech 7:6(6), 1:6, 10:7.
Druzí nejvýše postavení deblisté turnaje budou ve finále čelit nasazeným jedničkám Hermansovi s Ruehlem. Utkání o titul se uskuteční v sobotu. bahis siteleri
ITF World Tennis Tour
M25 Créteil (muži, FRA, 30 000 USD, hala – tvrdý povrch)
Semifinále čtyřhry
B. Jones (GBR), Vasa (FIN) – POLJAK, Stewart (GBR) 6:7(6), 6:1, 7:10